Dokonalá česká parodie Demoliton Mana vtipně ukazuje, jak bude vakcinace v ČR vypadat za 20 let

Dokonalá česká parodie Demoliton Mana vtipně ukazuje, jak bude vakcinace v ČR vypadat za 20 let 4 obrázky v galerii
Demolition Man | Foto: Warner Bros.
Je to pár let, co si sdružení Auto*Mat, které podporuje veřejnou, pěší a cyklistickou dopravu v Praze, vzalo na paškál komplikovaný vývoj tunelu Blanka a vytvořilo (za pomoci profesionálních dabérů) parodický klip, v němž s pomocí záběrů z různých akčních filmů (hlavně Denní světlo Sylvestera Stalloneho) vtipně na celý chaos poukazovalo.

No a dnes tu máme od borců z Mezi Půlky jinou Stalloneho klasiku, která reaguje na aktuální dění - konkrétně Demolition Mana. Ten ostatně sám o sobě současný stav společnosti docela vtipně předpověděl, protože v něm vládne politická korektnost, lidé se nesmí dotýkat a pravda, tři mušle ještě nemáme, ale to je nejspíš jen otázka času :) Každopádně dost bylo zdržování, přivítejte hvězdu večera, speciálně nadabovanou ukázku z filmu, která dokonale s nadsázkou reflektuje to, jak se momentálně věcí mají:

A když už jsem to v úvodu článku nakousl, dám sem i zmíněný klip k Blance. Ostatně, od jeho uveřejnění uběhlo již sedm let, takže je slušná šance, že jste tuhle pecku ve své době minuli, případně už ji vytěsnili z paměti...

... a co si budeme povídat, humoru v téhle nelehké době není nikdy dost.

Ankety
Kterému symbiontovi budete ve filmu fandit?
Venom
Carnage
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist