Dokonalá česká parodie Demoliton Mana vtipně ukazuje, jak bude vakcinace v ČR vypadat za 20 let

Dokonalá česká parodie Demoliton Mana vtipně ukazuje, jak bude vakcinace v ČR vypadat za 20 let 4 obrázky v galerii
Demolition Man | Foto: Warner Bros.
Je to pár let, co si sdružení Auto*Mat, které podporuje veřejnou, pěší a cyklistickou dopravu v Praze, vzalo na paškál komplikovaný vývoj tunelu Blanka a vytvořilo (za pomoci profesionálních dabérů) parodický klip, v němž s pomocí záběrů z různých akčních filmů (hlavně Denní světlo Sylvestera Stalloneho) vtipně na celý chaos poukazovalo.

No a dnes tu máme od borců z Mezi Půlky jinou Stalloneho klasiku, která reaguje na aktuální dění - konkrétně Demolition Mana. Ten ostatně sám o sobě současný stav společnosti docela vtipně předpověděl, protože v něm vládne politická korektnost, lidé se nesmí dotýkat a pravda, tři mušle ještě nemáme, ale to je nejspíš jen otázka času :) Každopádně dost bylo zdržování, přivítejte hvězdu večera, speciálně nadabovanou ukázku z filmu, která dokonale s nadsázkou reflektuje to, jak se momentálně věcí mají:

A když už jsem to v úvodu článku nakousl, dám sem i zmíněný klip k Blance. Ostatně, od jeho uveřejnění uběhlo již sedm let, takže je slušná šance, že jste tuhle pecku ve své době minuli, případně už ji vytěsnili z paměti...

... a co si budeme povídat, humoru v téhle nelehké době není nikdy dost.

Ankety
Sledovali byste dále Ordinaci, i kdyby byla pouze na Voyo?
Určitě ano, seriál miluji a klidně za něj budu platit!
Možná ano, ale platit se mi za to nechce
Spíše ne, za ty peníze mi to nestojí
Nekoukal bych na to, ani kdyby za to platili oni mně
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist