19.1.2021, 14:00

Marvelovka Moon Knight nabírá hvězdné obsazení

Marvelovka Moon Knight nabírá hvězdné obsazení 4 obrázky v galerii
Ethan Hawke | Foto: Saban Films
Koho uvidíme v chystaném komiksovém seriálu?

V Marvel Studios to se svými seriály myslí opravdu vážně. Netradičně vyhlížející WandaVision už má venku první dva díly, akční buddy movie Falcon a Winter Soldier se začne vysílat už 19. března, v květnu pak dorazí Loki s Tomem Hiddlestonem, chystají se Hawkeye, She-Hulk atd. A výrazně kupředu se nyní hýbe další velká seriálová marvelovka Moon Knight.

Nedávno bylo oznámeno, že titulního hrdinu ztvární Oscar Isaac (Star Wars: Vzestup Skywalkera), čerstvou zprávou je však obsazení hlavní zloducha. Toho si zahraje neméně slavný Ethan Hawke (Training Day, Před půlnocí).

Ethan Hawke | Foto: Le Pacte

Koho přesně si Hawke zahraje zatím není známo. V komiksech však má Moon Knight slušný počet pravidelných nepřátel (včetně např. Hobgoblina či Bullseye), takže možností bude mnoho.

Komiks vypráví o vzdorovitém Marcu Spectorovi, jenž vystudoval archeologii a díky několika významným objevům se z něj stal milionář. Poté se přidal k americké armádě, která mu zajistila výcvik. Při jedné misi v Egyptě málem zemřel, zjevil se mu však bůh měsíce Khonshu, jenž ho zachránil. Do Marca vstoupila jeho moc, což z něj učinilo superhrdinu Moon Knighta.

Oscar Isaac | Foto: Netflix
Moon Knight | Foto: Marvel Studios
Ankety
Sledovali byste dále Ordinaci, i kdyby byla pouze na Voyo?
Určitě ano, seriál miluji a klidně za něj budu platit!
Možná ano, ale platit se mi za to nechce
Spíše ne, za ty peníze mi to nestojí
Nekoukal bych na to, ani kdyby za to platili oni mně
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist