Netflix se nás očividně rozhodl udržet doma další rok. Novým filmem nás chce zásobovat každý týden

Netflix se nás očividně rozhodl udržet doma další rok. Novým filmem nás chce zásobovat každý týden 3 obrázky v galerii
Don't Look Up | Foto: Netflix
Rok 2021 nám již začal a Netflix společně s ním zveřejnil své filmové plány. Těch je opravdu požehnaně a diváky lákají svou polyžánrovostí i hvězdným obsazením.

Užíváte si komedie, romantiky, animáky či horory? Netflix plánuje něco málo od každého žánru, který vás napadne. Zahrává si tedy s myšlenkou, že dokáže uspokojit opravdu každého. Problém ale je, že kvantita ne vždy znamená kvalita. Proč bychom se tedy vlastně na slibovanou nabídku měli těšit? Možná proto, že se doména rozhodla do svých snímků letos pořádně zainvestovat a najala si pár významných hereckých i režisérských jmen.

Upoutávka Netflixu na letošní novinky:

Užíváte si postapokalyptické akčňáky? V tom případě vás potěší novinka od režiséra Zacka Snydera, Armáda mrtvých , kde se mimo jiné můžete pokochat charismatickým Davem Bautistou. Mezi horory pak najdete snímek podle knižní předlohy, Fear Street, There´s someone inside our house a Things Heard and Seen. Ruku v ruce s horory jdou thrillery, kterých si pro nás Netflix připravil o poznání více. Těšte se například na Blood Red Sky a Night Teeth s Debby Ryan a Lucy Fry v hlavních rolích.

Armáda mrtvých: Zack Snyder slibuje stoprocentní zombie chaos a představuje nové záběry z místa činu Armáda mrtvých: Zack Snyder slibuje stoprocentní zombie chaos a představuje nové záběry z místa činu

Zombie, pořádná krádež a akční film v jednom. Přesně to se rozhodl divákům ve své novince Armáda mrtvých naservírovat režisér Zack Snyder.

To ale ani zdaleka není všechno, co nám Netflix na letošní rok slíbil. V nabídce najdete také spoustu sci-fi snímků, dramat, romantických filmů i komedií a mimo jiné také dva muzikály, A week Away od režiséra Romana Whitea a tick, tick... BOOM, kde uvidíte muzikálovou hvězdu Vanessu Hudgens a Spider-mana Andrewa Garfielda.

Armáda mrtvých | Foto: Netflix

Jak jde vidět, je toho na nás připraveno opravdu požehnaně. A to ještě není zdaleka všechno. Na svých domácích obrazovkách se dočkáte spousty dalších známých jmen, například Leonarda DiCapria v komedii Don't Look Up, kde si zahraje společně s Cate Blanchett a Meryl Streep. V nabídce budou dále filmy, které nabídnou hvězdy jako Idris Elba, charismatické herečky Sandru Bullock, mladou Zendayu, Jennifer Lawrence, oblíbenou Wonder Woman Gal Gadot, Jennifer Garner, Naomi Watts a spoustu dalších. Ve své nabídce Netflix uvítá ale také řadu filmů od oceňovaných tvůrců a režisérů, jako jsou například Zack Snyder, Joe Wright a Shawn Levy. Jak lze vidět, Netflix se letos opravdu praštil přes kapsu a zdá se, že na svých připravovaných titulech opravdu nešetřil.

Thunder Force | Foto: Netflix

A jestli máte náladu na pořádnou dávku celebrit v jednom, tak se těšte na akčňák Red Notice, kde si vedle sebe zahrají hned tři významná herecká jména. Jedná se o Ryana Reynoldse, Dwayna Johnsona a Gal Gadot. V superhrdinském bijáku Thunder Force si tentokrát Thor, Chris Hemsworth nezahraje, za to ho uvidíte v thrilleru Escape from SpiderHead a mimo jiné se v netflixovské nabídce setkáte také se jménem Jason Momoa, konkrétně v akčňáku Sweet Girl.

To nejlepší na tom všem ale je, že se těchto novinek budeme dočkávat každý týden. Alespoň tak nám to Netflix přislíbil. Navíc se jedná prozatím pouze o filmový výhled. Jak se asi ještě seznam prodlouží, když se k němu přidají všechny připravované seriály? No dá se s čistým svědomím říct, že se tvůrci připravili na minimálně další roční lockdown dopředu. Tak co, našli jste si mezi tituly i jmény i vy vašeho favorita?

Patříte mezi diváky Netflixu?
Ano
Ne
Ne, ale plánuji
Přežít svoji smrt: První dokument roku 2021 přinutí i toho největšího skeptika věřit v existenci posmrtného života Přežít svoji smrt: První dokument roku 2021 přinutí i toho největšího skeptika věřit v existenci posmrtného života

Trápí vás otázka, co se stane po smrti? Tak se podívejte na novou dokumentární mini-sérii od Netflixu. Možná budete překvapeni, co vše lidé mohou...

Ankety
Máte rádi seriál Peaky Blinders?
Ano!
Ne
Ujde
Neznám ho
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist