Brendan Fraser vyhlíží comeback pod vedením režiséra kultovní depresárny Requiem za sen

Brendan Fraser vyhlíží comeback pod vedením režiséra kultovní depresárny Requiem za sen 6 obrázků v galerii
Mumie | Foto: Universal Pictures
Už jsme ani nedoufali, ale nakonec se sympaťák z hitů Mumie a Cesta do středu Země vysněného filmového comebacku přeci jen dočká. Neukousl si ale vůbec malé sousto.

A to doslova, neboť si Brendan Fraser v připravovaném thrilleru The Whale zahraje muže, který váží 600 liber (cca 272 kg), žije v izolaci a zatímco se zoufale snaží znovu spojit se svou odloučenou dcerou, sám sebe pojídá.

Snímek bude adaptací stejnojmenné ceněné divadelní hry a scénář filmové verze napíše autor předlohy, takže by kvalita měla být zaručena. Režie téhle divoké látky se ujme Darren Aronofsky (Requiem za sen, Černá labuť).

Český film Tajemství Karmy | Foto: Alpha Hollywood Studios

Pro Frasera jde o hodně důležitý krok v jeho kariéře. V posledních letech se mu až vzácně nedařilo (podrobněji jsme se o všem rozepsali zde) a v rámci filmového období "beru všechno" skončil dokonce i v českém filmu! Naštěstí mu přála alespoň práce v televizi (Trust, Doom Patrol) a pokud se zadaří s The Whale, možná i ty filmové nabídky se zase posypou. Držíme palce!

P.S. Fraser mimochodem také dost přibral, takže hádám, že role člověka, který se požírá (a tím vlastně i hubne) je pro něj hned dvojí příležitostí...

Trust | Foto: FX Network
Ankety
Který z uvedených muzikálů máte nejraději?
Zpívání v dešti
Hello, Dolly!
My Fair Lady
West Side Story
Kabaret
All That Jazz
Rocky Horror Picture Show
Bídníci
Moulin Rouge!
Fantom opery
jiný
Nemám rád/a muzikály.
Nejnovější články:
Načíst další články