Uncharted: Indiana Jones herního světa dorazí do kin výrazně později, než jsme doufali

Uncharted: Indiana Jones herního světa dorazí do kin výrazně později, než jsme doufali 5 obrázků v galerii
Uncharted | Foto: PlayStation Productions
Trvalo to celou dekádu, než se povedlo úspěšnou herní sérii Uncharted dostat před kamery (postupem let z natáčení vycouvalo hned devět režisérů, o množství herců ani nemluvě). Nakonec u projektu vydržel Ruben Fleischer, autor hitů Zombieland a Venom.

Pod jeho vedením, k nelibosti fanoušků, se hlavních rolí dobrodruha Nathana Drakea a jeho mentora Sullyho nakonec ujali Tom Holland a Mark Wahlberg.

Holland vyvolává rozpaky hlavně proto, že je pro roli mladý (minimálně pro tu verzi Drakea, kterou by chtěli milovníci originálu opravdu vidět v kinech). A Wahlberg... na Sullyho jsme si zkrátka představovali někoho trochu jiného.

Na začátku měsíce uvolnilo studio čtyři nové obrázky z filmu a i když toho moc neukázaly, jdeo střípky, které jednoznačně slibují dobrodružství v duchu Indiana Jonese (herní série je jeho úspěšným duchovním nástupcem):

Uncharted | Foto: PlayStation Productions
Uncharted | Foto: PlayStation Productions
Uncharted | Foto: PlayStation Productions
Uncharted | Foto: PlayStation Productions

Upřímně přiznám, že jsem se začal na snímek opatrně těšit. Pokud jste na tom stejně, mám pro vás bohužel špatnou zprávu. Kino premiéra Uncharted byla dle původních plánů stanovena na červenec letošního roku. V Sony nicméně tuší, že to letos s kiny slavné ještě nebude (a vzhledem k tomu, jak se situace s pandemií vyvíjí, mají nejspíš pravdu), takže se rozhodli zatáhnout za brzdu a filmu se dočkáme až v únoru 2022.

Doufejme, že zdržení povede aspoň k tomu, že si autoři dají opravdu záležet. V roli hlavního záporáka se diváci mohou těšit na Antonia Banderase.

Ankety
Jaký "prokletý film" byste chtěli příště?
Kletba z temnot (2012)
Umučení Krista (2004)
3:15 zemřeš (2005)
V zajetí démonů (2013)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist