Trailer: Pach krve - sadističtí kanibalové se vrací v novém filmu

Trailer: Pach krve - sadističtí kanibalové se vrací v novém filmu 8 obrázků v galerii
Pach krve | Foto: 20th Century Fox
Hororová série Pach krve, v níž banda nešťastníků vždy narazí na skupinku zmutovaných kanibalských zrůd, která se baví štvanicemi na zbloudilé duše, se vrací do kin.

Původní série se dočkala hned šesti filmů a již druhým dílem přesedla z kinosálů na video. Jak už to tak chodí, čím větší číslovka za názvem byla, tím menší zábava na fanoušky žánru čekala. Takže přichází ke slovu reboot:

U hororů není pokus o znovu nastartování série nic nového a obvykle to dopadne prachbídně. V případě nového Pachu krve je nicméně určitý optimismus na místě, protože se novým filmem k sérii coby scenáristka vrací Alan B. McElroy. Ta napsala pouze jedničku původní série (což je současně nejlepší díl) a poté se na pokračováních nijak nepodílela. Bude zajímavé sledovat, zda dokáže po tak dlouhé době (od premiéry prvního filmu uběhlo 17 let) přijít s něčím, co snímek odliší od žánrových souputníků. Originál se i po letech může chlubit hodně originální naháněčkou v korunách stromů.

Snímek režíroval Mike P. Nelson (solidní The Domestics), v rolích výletníků, kteří navzdory varování sejdou z cesty a vydají se po vlastní ose (vedoucí přirozeně na smrt), se divákům představí Charlotte Vega, Damian Maffei, Bill Sage nebo Emma Dumont. Otce jednoho z nich hraje Matthew Modine.

Reboot Pachu krve by se měl podívat do kin v polovině příštího roku.

Pach krve | Foto: Constantin Film
Ankety
Myslíte, že Woody Allen sexuálně zneužil svou dceru?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist