Trailer: We Can Be Heroes - legendární dvojice superhrdinů je zpátky

Trailer: We Can Be Heroes - legendární dvojice superhrdinů je zpátky 4 obrázky v galerii
We Can Be Heroes (2021) | Foto: Netflix
Nastane během příštího roku apokalypsa? Přiletí mimozemšťani a obsadí naši Zemi? Půjdeme do mezigalaktického otroctví? Po tom, co se dělo letos, by se tomu nejspíš už ani nikdo nedivil. Minimálně se tak ale stane na Netflixu. Čím možná překvapí během příštího roku?

Legendární dvojici superhrdinů, Lávovku a Žraločáka, zná snad úplně každý, kdo se narodil ke konci druhé poloviny 90. let minulého století. Režisér Robert Rodriguez tehdy čelil obrovské slávě díky svému předchozímu hitu Spy Kids (2001), a tak se rozhodl natočit jim podobný snímek Dobrodružství Žraločáka a Lávovky (2005). Mladinká Taylor Dooley tehdy zazářila po boku vlkodlaka Taylora Lautnera a společně vytvořili superhrdinský pár, který si získal srdce tehdejšího dětského diváctva.

We Can Be Heroes (2021) | Foto: Netflix

Čas ale nezávratným tempem plyne dál a dnes jsou již ze superhrdinské dvojice dospělí... nebo dokonce rodiče? Připravovaný snímek We Can Be Heroes (2021) bude vyprávět příběh budoucí generace mladých super lidí, kteří mají zachránit svět před intergalaktickým nebezpečím. Po vzoru svých rodičů nenechají mimozemské aktivisty jen tak být a rozhodnou se proti nim sami statečně zakročit. Otázkou ale je, zda se máme na co těšit?

Trailer:

A kdy se We Can Be Heroes dočkáme? Netflix oznámil, že se na platformu dostane 1. ledna 2021. Tak snad se brzy uvidí, zda se jedna z mnoha filmových předělávek, které teď vznikají, bude těšit úspěchu.

Nejzajímavější anime od Netflixu, která budou na programu v roce 2021 Nejzajímavější anime od Netflixu, která budou na programu v roce 2021

Nejenže každým rokem stoupá kvalita všech anime, které Netflix představuje, zvyšuje se také jejich počet. Letos jsme se dočkali šesti nových...

Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist