Žraločák a Lávovka ještě neřekli své poslední slovo. Jeden z nejhorších filmů Roberta Rodrigueze bude mít volné pokračování

Žraločák a Lávovka ještě neřekli své poslední slovo. Jeden z nejhorších filmů Roberta Rodrigueze bude mít volné pokračování 2 obrázky v galerii
Dobrodružství Žraločáka a Lávovky | Foto: Netflix
Přestože má Robert Rodriguez na skladě řadu drsňáckých filmů, čas od času také natočí nějakou menší ptákovinu pro děti. Jedna z jeho nejhůře hodnocených se dočká dalšího dílu pod taktovkou Netflixu.

Pokud jste nějaký z dětských filmů Roberta Rodrigueze viděli, určitě mi dáte za pravdu, že se většinou nesou v duchu velice trhlé a bláznivé infantility. Podobně tomu bylo i v případě filmu Dobrodružství Žraločáka a Lávovky (2005). Ale zatímco série Spy Kids (2001) si získala řadu fanoušků i z dospělého publika, tak v případě těchto dvou příšerně pojmenovaných hrdinů tomu tak rozhodně není. Film poslali do horoucích pekel jak kritici, tak i diváci, přičemž dodnes je snímek považován za jeden z nejhorších, co slavný režisér kdy natočil.

Zdá se ale, že Žraločák a Lávovka ještě neřekli své poslední slovo. Rodriguez totiž připravuje svůj nový superhrdinský film We Can Be Heroes, ve kterém se oba hrdinové opět objeví, tentokrát už ale jako dospělí. Do role Lávovky se opět vrací Taylor Dooley. S Žraločákem je to ale komplikovanější. Herec na titulním obrázku není Taylor Lautner, který si postavu zahrál v prvním díle, ale kaskadér J.J. Dashnaw. Ten po Taylorovi převezme roli Žraločáka, nicméně údajně v budoucím filmu neřekne ani slovo. Příběh má být o superhrdinských dětech, jejichž rodiče unesou jakýsi mimozemští vetřelci. Tudíž bude na dětech, aby je z toho dostaly. Pokud vám to připomíná Jimmyho Neutrona (2001), tak nejste jediní.

Film se má objevit na začátku ledna roku 2021 na Netflixu. Dáte tomu šanci?

Lávovka | Foto: Netflix
Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist