19.11.2020, 06:00

Wonder Woman 1984: Očekávané pokračování míří rovnou na internet. Má to ale háček

Wonder Woman 1984: Očekávané pokračování míří rovnou na internet. Má to ale háček 4 obrázky v galerii
Wonder Woman 1984 | Foto: Warner Bros.
Zatímco ostatní očekávané blockbustery dávno vyklidily pole a v rámci dat premiér se přesunuly na příští rok (některé dokonce i na přespříští), druhá Wonder Woman stále optimisticky trčí v letošním prosincovém výhledu. Inu, studio míní, koronavirus mění.

Po čtyři měsíce se spekuluje, zda Warneři necuknou a zkusí znovu štěstí v kinech poté, co jim to s Tenetem nevyšlo. Nakonec přichází poněkud komplikovaný kompromis. Wonder Woman 1984 se opravdu podívá v prosinci do kin, do těch amerických konkrétně 25., v ten samý den snímek ale zamíří i na VOD službu HBO Max! A teď k tomu, proč je to komplikované.

HBO Max momentálně funguje jen v Americe a Warneři tu hrají úplně jinou hru. V Evropě pořád budou útočit čistě na kina (tedy pokud budou nějaká otevřená), zato ve Státech potřebují posílit svou streamovací pozici.

Nováčků se na tomhle poli vylouplo v posledním roce několik. Nejlépe si podle očekávání vede Disney+, kde je již 73 milionů uživatelů. HBO Max sice startovalo o půl roku později, i tak má ale čísla tristní - necelých 10 milionů předplatitelů. Warneři tak zoufale potřebují v Americe vyvolat o službu větší zájem a nasazení velkolepé komiksovky by jednoznačně mělo zafungovat.

Uvedení Wonder Woman 1984 online již v prosinci nám alespoň dává naději, že pokud kina nebudou, třeba to uspíší vydání filmu na VOD i u nás.

Wonder Woman 1984 | Foto: Warner Bros.
Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist