Stovky tisíc fanoušků Johnnyho Deppa bojují o záchranu jeho herecké kariéry

Stovky tisíc fanoušků Johnnyho Deppa bojují o záchranu jeho herecké kariéry 9 obrázků v galerii
Johnny Depp v Pirátech z Karibiku | Foto: Walt Disney Pictures
Rozzuřené davy fanoušků oblíbeného hollywoodského herce se snaží obnovit dobrou reputaci jeho jména a zběsile podepisují petice, aby zachránili Deppovu slávu. Kolik podpisů se již nasbíralo?

Téměř 300 tisíc fanoušků podepsalo petici, která bojuje za navrácení Johnnyho Deppa do role oblíbeného a rumem opilého piráta, kapitána Jacka Sparrowa, z disneyovské série Piráti z Karibiku. Petice je pojmenovaná „We want Johnny Depp back as Captain Jack Sparrow“ a obsahuje přesně 289 005 podpisů. Fanoušci zde reagují na rozhodnutí producenta Seana Baileyho, který v roce 2018 kvůli Deppově obvinění z domácího násilí potvrdil, že slavný herec již nebude součástí žádného z budoucích dílů pirátské série.

Piráti z Karibiku - Prokletí Černé perly (2003) | Foto: Walt Disney Pictures

Fanoušci nicméně měli až donedávna naději, soudní proces totiž stále neměl jasný verdikt. To už ale dnes neplatí. Soud nakonec rozhodl o hercově vině, a tak oblíbenec přišel hned o několik životních rolí, například o Gellerta Grindelwalda, zlého čaroděje ze série Fantastických zvířat, nebo právě o úlohu divokého piráta, kapitána Jacka Sparrowa.

Johnny Depp jako Grindelwald končí. Herce se zastala sama Rowlingová, která má ale také potíže Johnny Depp jako Grindelwald končí. Herce se zastala sama Rowlingová, která má ale také potíže

Čaroděj Grindelwald patřil možná mezi nejzajímavější postavy celé série Fantastických zvířat. Dopomáhal tomu především i výkon Johnnyho Deppa. V...

To se nelíbí stovkám tisícovek fanoušků po celém světě. Podle nich je Deppova proslulá scéna z roku 2003, kdy se jako ztroskotaný kapitán Jack Sparrow objeví v Port Royal na stožáru své téměř potopené kocábky, zkrátka nenahraditelná. Nikdo si nedokáže v jeho roli představit jinou hollywoodskou hvězdu.

Piráti z Karibiku - Prokletí Černé perly (2003) | Foto: Walt Disney Pictures

Kolem petice zaznívá také spousta výhrůžek a ne zrovna vřelých výroků na adresu studia Disney; zaznělo například, že jestliže se kapitán v Deppově obsazení nevrátí, aby nadále vládnul nezkrotným vodám, tak se na další pokračování Pirátů z Karibiku nikdy fanoušci nepodívají. Mezi další výroky patří, že série nemá bez tohoto herce žádnou budoucnost a bude to stát za velké prd. Další názor hlásá, že Johnny Depp nemůže existovat bez kapitána Jacka Sparrowa a naopak.

Tato petice ale ani zdaleka není jediná, která bojuje za Deppovo jméno. Ve velkém se také rozmáhá petice, která stojí o jeho pokračování ve Fantastických zvířatech. Má již také přes 200 tisíc podpisů a v neposlední řadě se bojuje o přeobsazení jeho údajně bité manželky, Amber Heard, z role Mery v pokračování Aquamana (2018), kterého bychom se měli dočkat v roce 2022.

Bývalá manželka Johnnyho Deppa reaguje na petici za její vyhazov z Aquamana 2 Bývalá manželka Johnnyho Deppa reaguje na petici za její vyhazov z Aquamana 2

Kvůli soudnímu sporu mezi Amber Heard a Johnny Deppem vznikla internetová petice, která požaduje hereččin vyhazov z připravovaného pokračování...

Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist