Trailer: Mentalista Simon Baker stopuje nejnebezpečnějšího muže Austrálie

Trailer: Mentalista Simon Baker stopuje nejnebezpečnějšího muže Austrálie 7 obrázků v galerii
High Ground | Foto: Savage Films
Od ukončení Mentalisty uběhlo pět let a od té doby Simon Baker vesměs, jak už to tak někdy u hvězd velkých seriálů chodí, zmizel takzvaně z radaru (zahrál si jen ve dvou filmech, které žádnou díru do světa neudělaly, z toho jeden sám - tři roky staré drama Breath - dokonče režíroval). Novinka High Ground by ho mohla vrátit na výsluní.

Ve snímku hraje Baker bývalého vojáka Travise, se kterým se musí spojit s mladým Aboridžinec Gutjuk (Jacob Junior Nayinggul), aby zachránil jeho rodinu. Jejich úkolem je společně vystopovat Baywarru (Sean Mununggurr), neojbávanějšího muže v oblasti, kterou je současně Gutjukovým strýcem:

Přestože Baker započal svou filmovou dráhu před téměř čtvrt stoletím (konkrétně debutoval rolí hezounka Matta v L.A. - Přísně tajné), na skutečný filmový hit, kde by hrál hlavní roli, zatím čeká. Nejblíže se mu přiblížil v hororu Země mrtvých legendárního režiséra George A. Romera a to už je 15 let.

High Ground oslňuje v traileru opravdu nádhernou kamerou a i když příběh nepůsobí extra zajímavě, první ohlasy slibují hodně poctivý a působivý western. Snímek by měl jít do široké distribuce začátkem příštího roku.

High Ground | Foto: Savage Films
Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články