Sám doma 2: Režisér nechtěně přiznal, že měl původně v plánu cameo Donalda Trumpa vyhodit

Sám doma 2: Režisér nechtěně přiznal, že měl původně v plánu cameo Donalda Trumpa vyhodit 5 obrázků v galerii
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku | Foto: 20th Century Fox
Dnes jde o jednu z nejikoničtějších scén filmu, která bývá často citována a neumíme si bez ní snímek vůbec představit. Když ji ale režisér Chris Columbus připravoval, vůbec neměl nějaké cameo v plánu. A pak přišel Donald Trump a udělal... Donalda Trumpa.

Pár dní zpátky se o cameu Columbus rozpovídal v rozhovoru pro magazín Insider a uvedl následující: "Jako u mnoha jiných míst v New Yorku jsme i v hotelu Plaza museli zaplatit poplatek za možnost tam natáčet. A Trump tehdy hotel vlastnil. Postavit kopii lobby hotelu ve studiu jsme nemohli. Trump řekl ok na poplatek, ale měl ještě jednu podmínku 'Můžete použít hotel Plaza jen v případě, že i já budu ve filmu'. Takže jsme souhlasili, že ho tam dáme a pak se při první testovací projekci stala ta nejdivnější věc: lidé projevili nadšení, když se Trump objevil na scéně. Tak jsem řekl svému střihači 'Nech ho ve filmu. Je to moment pro diváky.' Ale násilně se nám do Sám doma 2 vecpal."

Ze slov Columba je zřejmě, že z nátlaku neměl vůbec radost a plánoval magnáta ze snímku vystřihnout. Trumpovo ego se ale tentokrát jednoznačně vyplatilo - jeho cameo je bez debat kouzelný moment Sám doma 2.

Donald Trump ve filmech a seriálech aneb Kde všude si slavný magnát střihl roličku Donald Trump ve filmech a seriálech aneb Kde všude si slavný magnát střihl roličku

Prezidentské volby ve Spojených státech jsou za námi a nikoho asi nepřekvapí, že momentálně dělá Donald Trump vše pro to, aby výsledky zpochybnil...

Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist