Retribution: Liam Neeson v akčním thrilleru, který kombinuje Nebezpečnou rychlost a Telefonní budku

Retribution: Liam Neeson v akčním thrilleru, který kombinuje Nebezpečnou rychlost a Telefonní budku 14 obrázků v galerii
Pro balík prachů | Foto: Open Road Films
Liam Nesson si brousí zuby na další akční hit. Jeho poslední kousek Pro balík prachů sice kiny prošuměl, měl ale tu smůlu, že vyšel v době pandemie. Fanoušci Neesona nicméně byli ve známkách vstřícní a ačkoli jejich oblíbený hrdina nejednou prohlásil, že už s akčním žánrem končí, minimálně ještě jednu adrenalinovku si v nejbližší době střihne.

Půjde o snímek Retribution, který je remakem španělského hitu El desconocido. Ten vyprávěl příběh zoufalého otce, který zjistí, že v autě, kde veze své dvě děti, je umístěná bomba. Pokud se pokusí vystoupit, všichni zemřou. Pokud chce přežít, musí si zachovat chladnou hlavu, zatímco po telefonu komunikuje s mužem, který na něj celou past přichystal.

V rámci zápletky nás tak čeká kombinace klasik Nebezpečná rychlost a Telefonní budka, přičemž režie se ujme talentovaný Nimród Antal. Ten má na kontě fajnové žánrovky Revizoři, Predátoři a Motel smrti a jednoznačně s filmovým napětím rozumí, takže by nás v jeho podání měla čekat výživná podívaná. O scénář se postarali debutující Chris Salmanpour a Andrew Baldwin, který je podepsán pod solidním akčňákem Den dobytí Bastily.

Níže najdete trailer na původní film (ať víte, co vás zhruba v kinech čeká):

Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články