4.11.2020, 08:00

Zapomeňte na Panství Downton. O letošních Vánocích ho vystřídá mocná rodina Bridgertonových

Zapomeňte na Panství Downton. O letošních Vánocích ho vystřídá mocná rodina Bridgertonových 5 obrázků v galerii
Bridgertonovi | Foto: Netflix
Netflix nás o letošních svátcích zavede do regentské Anglie a představí divákům populární knižní sérii Julie Quinnové, v jejímž centru je bohatá a mocná rodina Bridgertonů. Nalákat má diváky i první vydaný trailer.

První sezóna si pro diváky připravila osm dílů. Celá knižní série ale každopádně vycházela od roku 2000 do roku 2013 a čítá 9 knih. Prvních 8 románů je věnováno jednomu z 8 potomků této rozvětvené rodiny. Pokud se seriálu bude dařit, materiálu tak mají tvůrci pořadu víc než dost.

V jednotlivých rolích se představí Phoebe Dynevor, Regé-Jean Page, Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Harriet Cains a Julie Andrews.

Bridgertonovi | Foto: Netflix

Popis seriálu neprozrazuje žádné podrobnosti, z vydaných záběrů ale můžeme potvrdit, že jde o adaptaci prvního knižního dílu. Pro doplnění uvádím oficiální popis knihy:

"Simon Basset, vévoda z Hastingsu, vymyslel plán jak se zbavit všech dohazovačů a vdavekchtivých dívek ze společnosti. Předstírá náklonnost k půvabné Daphne Bridgertonové, mladší sestře svého přítele, s níž uzavře dohodu, že se jí bude naoko dvořit. Přestože nemá v úmyslu se oženit, na té dívce je něco, co mu zrychluje srdeční tep. Daphne brzy zapomene, že jejich námluvy jsou pouhá přetvářka. Snad za to může okouzlující pohled jeho pronikavých očí nebo to, co cítí v jeho objetí, ale postupem času se do temperamentního vévody doopravdy zamiluje. Musí však chtě nechtě zabránit tomu, aby jí pohledný vévoda, který se zapřisáhl, že zůstane navždy svobodný, nezlomil srdce."

Na premiéru seriálu Bridgertonovi se můžete těšit 25. prosince letošního roku.

Bridgertonovi | Foto: Netflix
Bridgertonovi | Foto: Netflix

Podívej se na Bridgertonovi online hned teď!

Ankety
Na který z prosincových blockbusterů se těšíte nejvíce?
West Side Story
Spider-Man: Bez domova
Matrix Resurrections
Jiný/žádný
Nejnovější články:
Načíst další články