Ve sňatku z rozumu o lásku nejde. Po mrtvém nápadníkovi to Emma Thompson zkusí v nové romantické komedii

Ve sňatku z rozumu o lásku nejde. Po mrtvém nápadníkovi to Emma Thompson zkusí v nové romantické komedii 2 obrázky v galerii
Last Christmas | Foto: Universal Pictures
Loni to Emma Thompson zkusila s romantickou vánoční komedií, která vznikla na základě populárního hitu George Michaela Last Christmas. Nešlo sice o úplný hit, ale propadák to také nebyl. Proto Emma na tento žánr nezanevřela a pustí se do dalšího pokusu.

Námět zemřelého nápadníka, se kterým Last Christmas pracoval, nyní nahradí trošku veselejší téma. Emilia " Daenerys" Clarke ale každopádně zůstává doma a v roli nové atraktivní hlavní hrdinky ji nahradí Lily James. Ústřední dvojici Thompson - James pak ještě doplní Shazad Latif.

Lily James | Foto: Walt Disney

Snímek se jmenuje What’s Love Got to Do With It? a oficiální popis hovoří o romantické komedii pracující se střetem dvou rozdílných kultur na téma lásky a manželství odehrávající se v Londýně a jižní Asii. Ačkoliv je zápletka zatím držena pod pokličkou, z názvu snímku i daného popisu je patrné, že se bude jednat o smluvený sňatek z rozumu. Domluvené sňatky jsou v Indii stále velkou tradicí, vstupuje do nich velké množství lidí a právě heslo, že o lásku tu nejde, je hlavním argumentem rodičů, které tyto svazky předem domlouvají.

Režisérem snímku je Shekhar Kapur a autorem scénáře Jemima Khan, která bude působit i jako producentka. Natáčení by mělo začít na začátku příštího měsíce. Premiéry by se tak diváci mohli dočkat za rok.

Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist