Akční legenda Jackie Chan je zpět s novým filmem

Akční legenda Jackie Chan je zpět s novým filmem 4 obrázky v galerii
Vanguard | Foto: Gravitas Ventures
O tom, že Jackie Chan patří mezi legendy akčního žánru, nemůže být pochyb. Většinou jsme od něj ale zvyklí na pořádně ztřeštěné akční scény plné akrobatických kousků spojených s bojovým uměním. Samopal v ruce až tak často netřímá.

Když ale proti vám stojí nejnebezpečnější zločinecká organizace světa, je vcelku pochopitelné, že s pěstmi byste se asi moc daleko nedostali. Zvláště, pokud jste jen obyčejný účetní. Proto je tu tajná bezpečnostní agentura Vanguard...

A ta se nyní představuje ve stejnojmenném filmu spolu s prvním trailerem. V hlavních rolích se vedle Jackieho Chana představí Yang Yang, Ai Lun, Xu Ruohan a Zhu Zhengting. Natáčení probíhalo v Londýně, Dubaji, Zambii a Indii a slibuje řadu akčních scén na souši, na moři i ve vzduchu.

Režisérem snímku je Stanley Tong, který na adresu svého nového filmu poznamenal: "Natáčeli jsme v devíti městech a pěti zemích světa. Pokaždé, když jsem pracoval s Jackiem, jsme se snažili zaujmout publikum nejlepšími nápady i záběry. Zvláště nyní jsme do filmu vložili mnoho inovací. Doufám, že se to bude divákům líbit."

Premiéru by měl mít Vanguard ve Spojených státech již 20. listopadu letošního roku. Kdy se ho dočká i zbytek světa je v tuto chvíli velkou neznámou.

Vanguard | Foto: Gravitas Ventures
Vanguard | Foto: Gravitas Ventures
Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist