Michael Bay odhaluje v prvním traileru horor o pandemii, který byl natočen v době karantény

Michael Bay odhaluje v prvním traileru horor o pandemii, který byl natočen v době karantény 6 obrázků v galerii
Songbird | Foto: STX films
Zatímco zbytek světa nevěděl, jak se s pandemií vůbec popasovat, Michael Bay dal dohromady malý štáb a společně natočili horor Songbird, který se současnou situací inspiruje.

A vidina to není růžová. Ve snímku se podíváme do roku 2022. Pandemie stále trvá a nedaří se ji dostat pod kontrolu. Virus totiž neustále mutuje, mrtví přibývají a lidé musí sedět doma. Vše má v režii vláda, která zavedla ta nejtvrdší možná opatření a naprosto všichni je musí maximálně dodržovat:

Tvůrci svůj projekt popisují jako kombinaci hororů Monstrum a Paranormal Activity, přičemž se evidentně hodně dbalo na to, aby herci své party ideálně odehráli co nejvíce odděleně. Neznámé tváře doplňují veteráni Peter Stormare a Demi Moore, mezi další známější jména v obsazení patří Bradley Whitford, Craig Robinson a kráska z Temného případu Alexandra Daddario.

Režii i scénář mají na svědomí lidé, jejichž filmografie zdobí při nejlepším průměrné kousky, pod dohledem Michaela Bay by se ale mohli vyhecovat k lepšímu výsledku. Minimálně upoutávka je toho příslibem. Nebylo řečeno, kdy a jak se Songbird podívá do světa, s největší pravděpodobností ale snímek vyjde začátkem příštího roku na nějaké streamovací službě.

Songbird | Foto: STX films
Ankety
Brali byste třetí řadu sitcomu Hospoda?
Rozhodně!
Ne, dvě řady bohatě stačily
Do téhle chvíle jsem netušil/a, že seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist