Jurský svět pokračuje v natáčení. Fanouškům se představuje první zákulisní fotka

Jurský svět pokračuje v natáčení. Fanouškům se představuje první zákulisní fotka 5 obrázků v galerii
Jurský park | Foto: Universal Pictures
Natáčení filmu Jurský svět: Nadvláda je zase v plném proudu. Režisér Colin Trevorrow a jeho tým museli natáčení přerušit kvůli několika pozitivním členům štábu na COVID-19.

To je ale pryč a kamery se zase rozjely, což všichni přivítali s nadšením. Zvláště pak trojice herců, jejichž záběr ze zákulisí zachytil sám Trevorrow a pochlubil se s ním na svém Twitteru s jednoduchým dodatkem: "Zpět!"

Všechny fanoušky Jurského světa snímek jistě velmi potěší, neboť jsou na něm zachyceny hvězdy původních filmů od Stevena Spielberga - Sam Neill, Laura Dern a Jeff Goldblum.

Jurský svět: Nadvláda - foto ze zákulisí natáčení | Foto: Colin Trevorrow/Twitter

"Štáb i herci Jurského světa jsou zpět v práci spolu s duchem legendy, který na ně dohlíží zatímco spolupracují," uvedla společnost Amblin.

Hlavní herecké obsazení každopádně dokázalo pracovat i během oné nucené přestávky, kdy se s pomocí menšího štábu natáčely menší scény. Ty hlavní se nicméně začaly natáčet až nyní.

Vedle tria na publikované fotografii se v jednotlivých rolích představí Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Jake Johnson, Omar Sy, Daniella Pineda, Justice Smith a Campbell Scott.

Pokud všechno půjde tak, jak má, dočkáme se premiéry v červnu 2022.

Ankety
Máte rádi seriál Peaky Blinders?
Ano!
Ne
Ujde
Neznám ho
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist