22.10.2020, 16:00

Trailer: Duchové, přízraky a egyptský vyšetřovatel paranormálních jevů. Netflix představuje nový seriál

Trailer: Duchové, přízraky a egyptský vyšetřovatel paranormálních jevů. Netflix představuje nový seriál 2 obrázky v galerii
Paranormal (2020) | Foto: Netflix
Další novinka od Netflixu již brzy dorazí i na naše domácí obrazovky. Budeme se zase bát?

Paranormal (2020) bude divákům přístupný už od 5. listopadu a měl by se představit kompletní první sérií o šesti dílech. Proč ale začít sledovat právě tento seriál? Možná proto, že by nám mohl představit něco zcela nového a neotřepaného. Duchové a další přízraky, to samo o sobě není zrovna originální téma, zato paranormální vyšetřování z prostředí Egypta? To se jen tak nevidí.

Seriál vypráví příběh skeptického hermatologa, Dr. Refaata Ismaila, který se nedobrovolně připlétá k paranormálnímu vyšetřování. Brzy ale začne přicházet na to, že mu právě toto dobrodružství možná odkryje tajemství, které ho pronásleduje už od dětství.

Paranormal je zachycený v časoprostoru 60. let 20. století, což by samo o sobě mohlo poskytnou zajímavý náhled do tehdejší africké společnosti, která je pro naši civilizaci poměrně neznámá. Mají duchové této exotické země nějaké spojitosti s její kulturou? Odkryje nám seriál třeba něco z prostředí Starověkého Egypta? Nebo se bude jednat o klasickou duchařinu, která netflixovský seznam seriálů nedoplní o nic nového? Dozvíme se již brzy na VOD.

Filmové horory, které by měly mít v titulcích napsáno "noční můry zaručeny" Filmové horory, které by měly mít v titulcích napsáno "noční můry zaručeny"

S přicházejícím podzimem se nám večery pomalu prodlužují a úzkosti díky pandemii hbitým tempem přibývají. Proč si tedy tento pochmurný večer...

Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist