Komando: Arnold Schwarzenegger popsal extrémně brutální scénu, která se do filmu nedostala

Komando: Arnold Schwarzenegger popsal extrémně brutální scénu, která se do filmu nedostala 4 obrázky v galerii
Komando | Foto: 20th Century Fox
Všichni milujeme Komando. Je to jeden z nejlepších příkladů toho, jak byl akční žánr osmdesátých let v Hollywoodu nespoutaný, přehnaný, cheesy a přitom opravdu zábavný a tvořený s ohromnou energií. Dnes večer si tuhle klasiku můžete pustit v televizi a současně vám povíme historku, že to mohlo to být ještě o chlup lepší!

První trailer na posledního Terminátora hodil loni na Reddit nečekaně sám Arnold Schwarzenegger. Když už mezi tamní komunitu zavítal, přirozeně toho nemohli fanoušci nevyužít a došlo k nějaké té diskuzi. V jednu chvíli přišlo ke slovu i legendární Komando, kde Arnie zavzpomínal na brutální akční scénu, kterou chtěl natočit a u vedení studia k naší smůle nepochodil.

"Chtěl jsem chlapovi useknout ruku a pak ho s ní umlátit. Nebylo to ve scénáři. Hodil by po mě nůž, minul by a já bych mu tu ruku useknul u ramene mačetou a pak ho s ní ubil k smrti. Asi vás nepřekvapí, že si mě Larry Gordon, šéf studia, zavolal do kanceláře. A tam se mě zeptal "Co to s tebou do*dele je? Chceš, aby ten film vydělal nebo chceš nepřístupnej film?' Já jsem řekl 'máš pravdu' a on 'a teď vysmahni z mojí kanceláře'".

Inu, člověk nemůže mít všechno a i dosavadní verze toho nenabízí málo. Úplně ale slyším tu hlášku "podal mi pomocnou ruku", ta by pěkně sedla!

Komando | Foto: 20th Century Fox
Komando | Foto: 20th Century Fox
Ankety
Navštívili jste již někdy Animefest?
Ano.
Ne.
O existenci Animefestu jsem do této doby neměl/a tušení.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist