Herečka Anne Hathaway se pochlubila svou čarodějnou krásou

Herečka Anne Hathaway se pochlubila svou čarodějnou krásou 6 obrázků v galerii
The Witches | Foto: HBO Max
Na Anne Hathaway každého asi jako první zaujmou její velké oči. Jsou stejně uhrančivé jako kdysi mívala Audrey Hepburn. Anne Hathaway ale kromě toho vládne neuvěřitelně krásným a širokým způsobem, který je nyní ještě daleko větší.

A herečka nám ho velmi ráda ukáže ve své novince. Robert Zemeckis Anne Hathaway obsadil ho hlavní role horově laděné komedie The Witches, která vznikla na základně knihy Čarodějnice od Roalda Dahla.

Všichni jsme si již mohli prohlédnout první trailer k filmu, který vyšel před 14 dny. Nyní se ale můžeme pokochat vzhledem ústřední čarodějnice pěkně zblízka.

Anne Hathaway si totiž sedla ke svému Instagramu a podělila se s fanoušky o krátké promo video k filmu, na kterém je detailně zaznamenána její kostýmová proměna a nutno uznat, že maskéři se zase předvedli. Jako správná čarodějnice nemá prsty na nohou, na rukách jich také několik postrádá, úsměv má vskutku žraločí a to ani nemluvíme o fešném nosíku a hlavě s náležitými výstupky.

Inu, Halloween se blíží a tento film asi bude letos vysoko. Premiéra je v plánu na HBO Max 22. října. Kompletní sbírku obrázků naleznete v galerii článku.

Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist