Tipnete si, kdo je silnější? Rambo a Terminátor si to konečně spolu rozdají!

Tipnete si, kdo je silnější? Rambo a Terminátor si to konečně spolu rozdají! 3 obrázky v galerii
Terminátor a Rambo | Foto: 20th Century Fox / Lionsgate
Fanoušci filmových ikon rádi hrají hru "co by kdyby". Vyhrál by na body v pěstním souboji Bryan Mills nebo John Wick? Poradila by si Nevěsta s Black Widow, nebo by ji čekal další pohřeb? Co kdyby se na meče utkali Maximus a William Wallace? A pak jsou tu samozřejmě legendy zlatých osmdesátek - Rambo a Terminátor. Na koho byste si vsadili?

Fanoušci posledních zmíněných legend konečně uvidí souboj na vlastní oči. Vlastně ještě lépe - vezmou ho do vlastních rukou (a můžou tak mezi sebou uzavírat sázky). Jedenáctý díl herní série Mortal Kombat, který i půl roku po vydání vývojáři zásobují obsahem a kde je již mezi hratelnými postavami Terminátor, bude v posledním balíčku bojovníků obohacena o Ramba:

Vzhledem k tomu, že je již mezi postavami i další slavný filmový kolega a to Robocop, mají fanoušci legend akčního žánru opravdu veliký důvod k tomu, aby si poslední díl oblíbené rubačky pořídili. Ostatně, nebudou první - jedenáctého dílu se již prodalo přes osm milionů kopií (to je sakra slušné číslo na sérii, jejíž první díl startoval ve světě videoher před 28 lety).

Postavu Ramba namluví pro hru sám Sylvester Stallone. Kombat Pack 2 bude k dispozici 17. listopadu a to na všechny platformy, kde hra vyšla.

Robocop v Mortal Kombat 11 | Foto: NetherRealm Studios
Terminátor v Mortal Kombat 11 | Foto: NetherRealm Studios
Ankety
Brali byste černého Supermana?
Ano, mohla by to být zajímavá změna
Ne, je to trapná propaganda
Je mi to jedno
Komiksové filmy mě vůbec nezajímají
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist