16.10.2020, 13:57

Uzrál čas na seriálového Green Lanterna. Kdo se do něj pustí?

Uzrál čas na seriálového Green Lanterna. Kdo se do něj pustí? 4 obrázky v galerii
Green Lantern | Foto: DC
Green Lantern by měl opět pozvednout svou lucernu a posvítit si na veškerý neřád na Zemi i ve vesmíru. Svět to potřebuje a tak se u HBO Max rozhodli, že je nejvyšší čas na nový seriál.

Zelenou zatím dostala pouze první série o deseti dílech, které bude mít na starosti tvůrce seriálu Seth Grahame-Smith, jemuž bude se scénářem pomáhat Marc Guggenheim. Otázkou je, zda jde o dobrou zprávu; právě Guggenheim je jedním z těch, kteří stojí za neúspěchem filmu Green Lantern z roku 2011.

Hlavním hrdinou příběhu byl tehdy pouze Hal Jordan, jehož role se ujal Ryan Reynolds. Tentokrát ale v centru dění bude více členů Green Lantern Corps. Oficiální prohlášení hovoří minimálně o hrdinech jménem Guy Gardner, Jessica Cruz, Simon Baz a Alan Scott. Zajímavostí přitom je, že Alan Scott je úplně prvním Green Lanternem, který se ve světě komiksu poprvé představil v roce 1940. Zatímco Jessica Cruz a Simon Baz jsou nejnovějšími Green Lanterny (Jessica od roku 2013 a Simon od roku 2012).

Nejhorší superhrdinské filmy, které kdy spatřily světlo světa Nejhorší superhrdinské filmy, které kdy spatřily světlo světa

V současné době vládnou kinům i tržbám, ne vždy tomu ale tak bylo. V historii Hollywoodu najdeme mnoho superhrdinských filmů, které nestály za...

HBO navíc uvedlo, že milovníci Green Lanterna se mohou těšit i na další ikonické postavy z komiksu jako Sinestro nebo Kilowong, stejně jako na nové členy Green Lantern Corps.

Green Lantern | Foto: DC Comics
Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist