11.10.2020, 14:00

Dr. House vyměnil sarkasmus a lékařský plášť za nelítostnou politiku

Dr. House vyměnil sarkasmus a lékařský plášť za nelítostnou politiku 5 obrázků v galerii
Roadkill | Foto: PBS
Postavu doktora House už mu asi nikdo úplně neodpáře, stejně jako přirozený smysl pro sarkasmus, kterým se blýskl i ve sci-fi komedii Avenue 5. Nyní ale míří Hugh Laurie do úplně jiných vod.

Humor nechá daleko za sebou a v novém politickém thrilleru Roadkill se stane nelítostným politikem, kterého zajímá pouze jeho prestižní post v čele státu. Mini-sérii o 4 dílech vytvořila společnost PBS, která jeho premiéru plánuje na Masterpiece PBS přesně 1. listopadu letošního roku.

Hlavním hrdinou příběhu je Peter Laurence, charismatický politik, jehož rodinný život se pomalu, ale jistě rozpadá, nebo ještě lépe, je postupně ničem jeho nepřáteli. Ale ani Peter není rozhodne bez viny, jeho neschopnost vinu přijmout nebo si připustit jakékoliv výčitky nepřátelům hrají do karet. Peter tak stojí nad propastí, přes kterou se snaží přejít, aby dosáhl svého cíle. Dokáže to? A za jakou cenu?

Autorem seriálu Roadkill je David Hare a vedle Laurieho se v dalších rolích představí Helen McCrory, Iain De Caestecker, Sarah Greene a Millie Brady.

Roadkill | Foto: PBS
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články