Trailer: Bolek Polívka si pořídil psa Gumpa. Čeká nás emotivní příběh po vzoru Lassie se vrací?

Trailer: Bolek Polívka si pořídil psa Gumpa. Čeká nás emotivní příběh po vzoru Lassie se vrací? 6 obrázků v galerii
Gump - pes, který naučil lidi žít | Foto: Bioscop / trailer
3. prosince 2020 vstoupí do českých kin pod hlavičkou distribuční společnosti Bioscop rodinný snímek Gump - pes, který naučil lidi žít inspirovaný populární knihou Filipa Rožeka, která si z letošního vyhlášení výročních knižních cen Magnesia Litera odnesla Cenu čtenářů. Tvůrci filmu představují první upoutávku.

O čem to je: Rodinný film režiséra F.A. Brabec je o světě viděném očima toulavého psa Gumpa. O světě, o kterém mnoho z nás moc neví. O tom, jak nás vidí zvířata a jak je ten náš svět pro ně důležitý. Ten svět, který jim dává domov, sílu, naději, ale také bolest. Dobrodružný příběh skutečných psích hrdinů a lidí kolem nich. (Bioscop)

„Natočili jsme toho mnohem víc, než jsme chtěli, protože to všichni hráli v té nejryzejší podobě. Mám z toho úžasný pocit,“ popsal práci na snímku režisér F.A. Brabec, který do hlavních rolí obsadil Bolka Polívku, Evu Holubovou, Ivanu Chýlkovou nebo Karla Rodena.

Autoři dokončovaného snímku Gump - pes, který naučil lidi žít se jeho realizací zapojují též do charitativní akce pomáhající týraným a opuštěným psům, kteří skončili v organizaci Se psem mě baví svět. Tu založil autor knižní předlohy Filip Rožek. Dle výše zveřejněné upoutávky to vypadá, že v případě celovečerního filmu nepůjde tak úplně o klasický "biják", nýbrž o chvályhodnou charitu klipového ražení.

První upoutávka toho příliš nenapoví. Na pár vteřin nám ukáže hlavního lidského hrdinu v podání Bolka Polívky, Gumpův vnitřní hlas a přehlídku méně či více kýčovitých scén a hudebního pokresu. Ale počkejme si na finální trailer. Nová Lassie se vrací počesku z tohoto projektu nicméně zcela jistě nebude.

Nejlepší přátelé člověka aneb Ti nejpamátnější čtyřnozí psí přátelé ze světa filmu Nejlepší přátelé člověka aneb Ti nejpamátnější čtyřnozí psí přátelé ze světa filmu

Všichni psi jednou přijdou do nebe, ale nejprve musí splnit své poslání. Připravili jsme pro vás ty nejlepší filmy o psech. Tvůrci filmů se...

Bolek Polívka a Eva Holubová | Foto: Bioscop
Ankety
Brali byste třetí řadu sitcomu Hospoda?
Rozhodně!
Ne, dvě řady bohatě stačily
Do téhle chvíle jsem netušil/a, že seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist