Trailer: Mistr překvapivých zvratů M. Night Shyamalan představuje svůj nový film

Trailer: Mistr překvapivých zvratů M. Night Shyamalan představuje svůj nový film 8 obrázků v galerii
Old | Foto: Blinding Edge Pictures
Koronavirus, nekoronavirus, M. Night Shyamalan natočil během pandemie svůj další tajemný kousek. A pokud můžeme soudit z první upoutávky, je na co se těšit.

Všichni víme, že Shy drží s chutí své nové projekty pod pokličkou a ani v případě thrilleru Old tomu nejspíš nebude jinak. Začátek natáčení sice propálil na svém twitterovém účtu sám Shyamalan a přidal i plakát, abychom se mohli alespoň dohadovat, o čem to tentokrát bude, ale tím veškeré informace o jeho posledním snímku končily. Dnes tu ale máme první trailer.

A s ním i náznak zápletky. Známý tvůrce nezůstává své pověsti nic dlužen - ve filmu vyrazí rodinka s malými dětmi na výlet na pláž a jen co se otočí, jejich potomci se jako mávnutím kouzelného proutku dostanou do puberty.

A to je podle všeho jen začátek šílených věci, které si pro nás autor hitů jako Šestý smysl, Rozpolcený, Vyvolený nebo Znamení tentokrát připravil.

Old natočil Shy podle vlastního scénáře, hrají Thomasin McKenzie, Abbey Lee, Eliza Scanlen, Rufus Sewell, Embeth Davidtz nebo Gael García Bernal. Premiéra by podle traileru měla proběhnout někdy letos v létě a to v kinech.

Old | Foto: Blinding Edge Pictures

Podívej se na Čas online hned teď!

Ankety
Kterému filmu byste dali Českého lva?
Atlas ptáků
Chyby
Muž se zaječíma ušima
Okupace
Zátopek
Nemůžu posoudit.
Na české filmy se moc nedívám.
Nejnovější články:
Načíst další články