24.9.2020, 18:00

Škatulata, hejbejte se. Studio Disney už zase mění data očekávaných filmových premiér

Škatulata, hejbejte se. Studio Disney už zase mění data očekávaných filmových premiér 7 obrázků v galerii
Eternals | Foto: GeekTyrant
V současné kinematografii platí téměř vždy tvrzení „za vším hledem Disneyho“. Celosvětový hegemon vzhledem k neutuchající koronavirové krizi a zdravotním opatřením už zase oddaluje premiéry velkorozpočtových filmů. Na jaké ještě letos dojde? A na které tituly si počkáme zase o nějaký ten měsíc déle?
Black Widow | Foto: Marvel Studios

Kdo bude smutnit nejvíc? Fanoušci marvelovských komiksů. Hned tři premiéry této zavedené „stáje“ totiž odsouvají data premiér. Black Widow se globálně dočkáme až v květnu 2021 („původní“ termín byl ohlášen na únor), origin Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings bude mít premiéru v červenci a Eternals dorazí až v listopadu 2021.

West Side Story podle Stevena Spielberga | Foto: TWENTIETH CENTURY STUDIOS

Spilbergova verze muzikálu West Side Story se v kinech (pravděpodobně) objeví až v prosinci příštího roku. Fanoušci Hercula Poirota mohou být veselejší, premiéra Smrti na Nilu se z letošního října odsouvá na prosinec 2020. A vůbec nejlépe na tom budou vyznavači pixarovek, novinka Duše totiž dorazí do globálních kin „už“ v listopadu 2020.

Chabá náplast na nejistou sezónu, kdy studia (nejen Disney) pomalu, ale jistě točí takzvaně do foroty, neboť nikdo netuší, kdy se vyplatí finální snímek premiérovat. Autoři nejnovějšího filmu s Jamesem Bondem, nového Top Gunu či aktuálně dotáčeného sedmého filmu ze série Mission: Impossible vědí, o čem je řeč. Bohužel, chtělo by se dodat.

Ankety
Jste fanoušky JCVD?
Ano
Ne
Dříve ano, dnes už ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist