24.9.2020, 12:09

Trailer: Úspěšné terapeutce Nicole Kidman se v novém seriálu hroutí svět. Doslova lusknutím prstů

Trailer: Úspěšné terapeutce Nicole Kidman se v novém seriálu hroutí svět. Doslova lusknutím prstů 6 obrázků v galerii
Mělas to vědět - Nicole Kidman | Foto: HBO / trailer
Oscarová herečka Nicole Kidman se po úspěšném účinkování v seriálu Sedmilhářky vrací ke spolupráci s HBO. Drama Mělas to vědět uvede společnost na své platformě 25. října a kromě Kidman se v dramatu inspirovaném knižním bestsellerem představí další prvotřídní herci a tvůrci kvalitní seriálové tvorby.

O čem to je: Dramatický seriál Mělas to vědět pojednává o úspěšné terapeutce Grace Reinhart Sachs (Nicole Kidman), která žije na první pohled nebývale spokojený život. Má dobrého manžela (Hugh Grant), syna, krásný byt v New Yorku a naplňující práci. Chystá se vydat knihu radící ženám, jak dobře vycházet s muži. Jenže jen pár dnů před křtem se v životě Grace vše pokazí - v její blízkosti dojde k vraždě, zdánlivě oddaný manžel se vypaří neznámo kam a další prapodivné až děsivé události na sebe nenechají dlouho čekat. Co za tím vším vězí a jak z toho ven? A jakou roli v tom všem hraje Gracin otec v podání Donalda Sutherlanda?

Z nové upoutávky na Mělas to vědět čiší ambivalence většiny hlavních postav, mysteriózní atmosféra a dobře míněná snaha neprozradit divákovi moc, ale přimět ho dozvědět se víc. Aby také ne, na seriálu pracovali zkušení a důmyslní autoři s režisérkou Susanne Bier (Noční recepční, V pasti) a scenáristou Davidem E. Kelleym (Sedmilhářky, Goliath, Ally McBealová) v čele.

Mělas to vědět: Trailer

Mělas to vědět - Nicole Kidman a Hugh Grant | Foto: HBO
Ankety
Vyrazíte do autokina Strahov?
Ano
Ne
Ještě nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist