Croodsovi 2: Pokračování animovaného hitu klepe na dveře s novým plakátem

Croodsovi 2: Pokračování animovaného hitu klepe na dveře s novým plakátem 7 obrázků v galerii
Croodsovi 2 | Foto: Universal Pictures
Kdo z vás si pamatuje na animovanou komedii o neandrtálcích z roku 2013, jistě uzná, že šlo o povedenou porci vynalézavé rodinné zábavy. A po dlouhých odkladech to nyní vypadá, že pokračování už klepe netrpělivě na dveře.

Croodsovi znamenali před sedmi lety solidní hit a studia Dreamworks a Universal samozřejmě toužila na úspěch navázat dalším dílem. Z plánů však sešlo roku 2016, kdy byl projekt zrušen, jen aby došlo k novému vývoji a stanovení premiéry 'dvojky' na rok 2020, konkrétně na 23. prosince.

Croodsovi

Momentálně však přichází nečekaná dobrá zpráva a uvedení se pro letošek zcela atypicky přesunuje o měsíc zpět, takže Croodsovi 2 vlítnou do amerických kin už 25. listopadu. Společně s tím také vychází zbrusu nový plakát, jenž ukazuje oblíbenou pravěkou rodinku ve známé evoluční řadě a s titulním heslem 'Budoucnost není, jaká bývala'. V pokračování se totiž Croodsovi setkají s novou rodinkou Battermanových, která už je ve vývoji trochu napřed, stojí vzpřímeně a zastupuje vyšší společenskou vrstvu. K setkání dochází poté, co staří známí hledají nové místo pro život, které nachází na zdánlivě ideálním kousku zemského ráje, obývaného zmiňovanou nóbl rodinkou.

Croodsovi 2

V originálním znění se vrací Nicolas Cage, Emma Stone či Ryan Reynolds, které nově doplní Peter Dinklage, Leslie Mann a Kelly Marie Tran. Budete se těšit?

Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist