Star Wars: Co si představitel Qui-Gon Jinna myslí o Skryté hrozbě?

Star Wars: Co si představitel Qui-Gon Jinna myslí o Skryté hrozbě? 2 obrázky v galerii
Liam Neeson | Foto: Walt Disney Studios
Skrytá hrozba mezi fanoušky Star Wars rozhodně nepatří mezi nejpopulárnější díly. Co si ale o něm myslí představitel charismatického Qui-Gona, který si stačil jedním filmem vydobýt srdce nejednoho fandy?

V minulosti se mnozí dohadovali o tom, zda je nejhorší Star Wars film buď Skrytá hrozba (1999), nebo Klony útočí (2002). Pro mnohé to byla obtížná volba. Ve Skryté hrozbě byl Jar Jar Binks, v Klonech zase příšerně napsaná romance mezi Anakinem a Padmé. Oběma filmům ale hodně pomohl příchod nové trilogie, díky ní se zase mnozí začali dohadovat o tom, zda je horší Poslední z Jediů (2017), nebo Vzestup Skywalkera (2019). Díky tomu se také prequely dočkaly jistého vykoupení. Co si ale o první epizodě myslí Liam Neeson, který si zahrál Qui-Gon Jinna, mistra Obi-Wana Kenobiho a prvního učitele Anakina Skywalkera?

"Moc dobře vím, že hodně fanouškům a kritikům se ten film nelíbil. Ale já jsem na něj hrdý. Mohl jsem být Jediem. Dostalo se mi možnosti si zahrát s těmi parádními světelnými meči a dalšími věcmi. Bylo to opravdu něco úžasného."

Neeson si dokonce vychvaloval i herce Ahmeda Besta, který ztvárnil šaška Jar Jar Binkse. Tvrdí, že když si volal se svým agentem, řekl mu, že právě asi pracoval s novým Eddiem Murphym.

Jak se Skrytá hrozba líbila vám?

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba | Foto: Bontonfilm
Ankety
Přáli byste si prodej nové bondovky streamovacím službám?
Ano
Ne, chci film vidět v kině!
Je mi to jedno, Bond mě nezajímá
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist