16.9.2020, 08:33

Druhá řada Star Wars seriálu Mandalorian je tu s první upoutávkou! Čeká nás velkolepá podívaná?

Druhá řada Star Wars seriálu Mandalorian je tu s první upoutávkou! Čeká nás velkolepá podívaná? 6 obrázků v galerii
Mandalorian (2019) | Foto: imdb.com
"This is the Way!"

Už brzy se začne vysílat nová řada sci-fi seriálu Mandalorian, jenž rozvíjí svět a postavy z filmové série Star Wars. Stejně jako první ji bude možné legálně přehrát na VOD službě Disney+, jež ale stále ještě není v ČR dostupná...

Tvůrci seriálu v čele s hercem a režisérem Jonem Favreauem vsadili na převážně epizodické osmidílné pojetí, navíc jednotlivé části se stopáží pohybovaly okolo pouhé půlhodiny. Výsledek byl vcelku fajn, byť mnoha divákům velmi jednoduše stavěný děj, připomínající oddechové dobrodružné seriály z 90. let, vzhledem k vysokým současným seriálovým standardům příliš nesedl.

Aktuální série bude mít rovněž osm epizod a dle traileru bude děj navazovat přímo na konec té první. Kromě titulního hrdiny v podání Pedra Pascala a několika nových hereckých tváří (Michael Biehn, Rosario Dawson aj.) se tedy opět setkáme i s postavami Carla Weatherse, Giny Carano... a samozřejmě také s milovaným "Baby Yodou", který stíhá být nekonečně roztomilý už v samotné ukázce, která nepřekvapivě láká především na parádní vizuál, krásné kulisy, praktické efekty a dokonalé masky.

Druhá řada se začne na Disney+ vysílat od 30. října.

Mandalorian | Foto: Lucasfilm
The Mandalorian | Foto: Twitter
Ankety
Těšíte se na pokračování Ant-Mana?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist