20.9.2020, 08:30

Tvůrce komediálního seriálu Květinový dům přitvrzuje. Manolo Caro natočil thriller z doby diktátora Franca

Tvůrce komediálního seriálu Květinový dům přitvrzuje. Manolo Caro natočil thriller z doby diktátora Franca 3 obrázky v galerii
Někdo musí zemřít | Foto: Netflix
Komediálně laděný seriál Květinový dům od mexického režiséra Manola Cara sklidil u diváků poměrně ohlas a dočkal se celkem tří sérií. Nyní ale došel svého konce a vzájemná spolupráce Cara s Netflixem bavila natolik, že dostal důvěru s dalším projektem.

Tentokrát ale půjde o pořad z úplně jiného soudku. Komedii vystřídá thriller a přenese diváky do diktátorského Španělska generála Franca. Jsou 50. léta minulého století a pro tamní konzervativní společnost jsou nejdůležitější jen dvě věci - vystupování na veřejnosti a rodinné vztahy.

Někdo musí zemřít | Foto: Netflix

Minisérie o 3 dílech se jmenuje Někdo musí zemřít a její premiéra je v plánu na 16. října letošního roku. Hlavním hrdinou příběhu je mladý muž, kterého z Mexika povolá domů do Španělska jeho rodina. Má poznat svou snoubenku, kterou mu vybrali. Celá rodina je samozřejmě v šoku, když se mladík vrátí v doprovodu tajemného tanečníka...

V hlavních rolích se představí Cecilia Suárez, Carmen Maura, Ernesto Alterio, Alejandro Speitzer, Isaac Hernández, Carlos Cuevas, Pilar Castro, Mariola Fuentes a Eduardo Casanova.

Někdo musí zemřít | Foto: Netflix
Ankety
Jste fanoušky JCVD?
Ano
Ne
Dříve ano, dnes už ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist