Bojovník Chadwick Boseman ve všech svých podobách. Vzdejte hold wakandskému králi

Bojovník Chadwick Boseman ve všech svých podobách. Vzdejte hold wakandskému králi 6 obrázků v galerii
Chadwick Boseman jako Black Panther ve stejnojmenném filmu z roku 2018. | Foto: Marvel Studios
Předminulý týden šokovala celý svět nečekaná smrt herce Chadwicka Bosemana. Rakovinu tlustého střeva, na kterou zemřel, záměrně tajil a bojoval s ní několik let. Svůj boj ale bohužel prohrál a jedinou útěchou může být to, že zůstane navždy v srdcích svých nejbližších, ale též fanoušků, u nichž se výrazně zapsal do filmové historie.

A právě jeho životu i kariéře je věnován nový dokument s názvem Chadwick Boseman: A Tribute for a King, který minulý týden zveřejnila stanice ABC. Již nyní je dostupný též na službě Disney+.

Diváci ho najdou v sekci Marvel Studios’ Black Panther pod záložkou Extras. Dokument oslavuje hercovou kariéru, ale i osobní život a vliv, který měl jako celebrita na své okolí. K dispozici jsou i rozhovory s jeho kolegy a přáteli, kteří vzpomínají na společnou práci, ale i na zdravotní stav, se kterým tolik bojoval.

Pro všechny filmové fanoušky už navždy zůstane Black Pantherem, wakandským králem T’Challou. Stejně tak úžasným Jamesem Brownem ze snímku Get on Up nebo baseballovou hvězdou Jackiem Robinsonem z filmu 42.

Chadwick Boseman jako Black Panther | Foto: Falcon
Chadwick Boseman jako James Brown ve snímku Get On Up - Příběh Jamese Browna | Foto: archiv
Ankety
Vyrazíte do autokina Strahov?
Ano
Ne
Ještě nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist