Trailer: Robert De Niro, Morgan Freeman a Tommy Lee Jones si jdou po krku v nové akční komedii

Trailer: Robert De Niro, Morgan Freeman a Tommy Lee Jones si jdou po krku v nové akční komedii 3 obrázky v galerii
Co jsi to za člověka? Inu, producent. A přesně takového, své práci naprosto oddaného a peněz chtivého producenta ztvárnil v nové akční komedii Robert De Niro. A nebude sám, šlapat na paty mu budou Morgan Freeman a Tommy Lee Jones.

Do kin zamíří remake snímku z roku 1982 The Comeback Trail. Možná, že vám tento snímek unikl nebo nemáte tušení, o čem je, ale herecké obsazení nové verze si o zapamatování rozhodně říká. A jelikož je venku i první trailer, můžete se přesvědčit, jak to ústřednímu triu jde.

Hlavním hrdinou příběhu je zadlužený filmový producent Max (De Niro), kterému šlape na paty šéf místní mafie (Freeman), jemuž dluží peníze. Max vymyslí plán, jak peníze získat, obsadí do svého nového westernu stárnoucí filmovou hvězdu Dukea Montanu (Jones), nechá ho při natáčení zemřít a shrábne peníze z pojistky. Ovšem problém je, že Duke má překvapivě tuhý kořínek...

V dalších rolích jim sekundují Zach Braff, Emile Hirsch, Eddie Griffin a Kate Katzman. Režíroval George Gallo, který je spolu s Joshem Posnerem i autorem scénáře.

Premiéra The Comback Trail je v plánu na 13. listopadu letošního roku. Pro česká kina datum zatím stanoveno nebylo. Slovenští diváci mají premiéru zatím stanovenou na 14. ledna 2021. U nás to možná bude stejně...

The Comeback Trail | Foto: Cloudburst Entertainment
The Comeback Trail | Foto: Cloudburst Entertainment
Ankety
Na co se v létě nejvíc těšíte v kině a na streamu?
The Boys, třetí řada
Ms. Marvel
Hustle
Peaky Blinders, finální řada
Jurský svět: Nadvláda
Umbrella Academy, třetí řada
Elvis
Thor: Láska jako hrom
The Gray Man
She-Hulk
Na dovolenou a na koupání!
Nejnovější články:
Načíst další články