Trailer: Svérázná sestra slavného detektiva Sherlocka Holmese úřaduje ve vlastním celovečeráku a spiklenecky pomrkvává na mladé divačky

Trailer: Svérázná sestra slavného detektiva Sherlocka Holmese úřaduje ve vlastním celovečeráku a spiklenecky pomrkvává na mladé divačky 5 obrázků v galerii
Enola Holmesová | Foto: Netflix / trailer
23. září uvede Netflix na svém VOD kanálu další novinku, celovečerní film Enola Holmesová, který bude pojednávat o dobrodružstvích mladší sestry Sherlocka Holmese. Mrkněte na upoutávku.

V hlavní roli Enoly Holmesové se představí Millie Bobby Brown (Stranger Things). Ve vlastním filmovém dobrodružství bude hledat svou zmizelou matku (v podání Helen Bonham Carter) a do toho se špičkovat se svými slavnými bratry, především s Sherlockem Holmesem, kterého si zahrál Henry Cavill (Zaklínač). Režisérem snímku, který vznikl na základě knižní předlohy od spisovatelky Nancy Springer, je Harry Bradbeer (Na straně zákona, Na mušce).

Netflix se nakonec rozhodl snímek uvést pouze na VOD platformě, ačkoliv původní záměr počítal s promítáním v klasických kinech ("díky", Covid-19). Humor, akce a dívčí emancipace by k filmu mohla přitáhnout teenage diváctvo z řad mladých dam, čemuž jistě napomůže dřívější účinkování titulní herečky v seriálu Stranger Things. Žádné zázraky bych od téhle podívané nicméně nečekal.

Ankety
Vyrazíte do autokina Strahov?
Ano
Ne
Ještě nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist