Krásná Američanka u "žabožroutů". Herečka Lily Collins si v novém seriálu užívá krásy Paříže, výborné jídlo a přítomnost šarmantních mužů

Krásná Američanka u "žabožroutů". Herečka Lily Collins si v novém seriálu užívá krásy Paříže, výborné jídlo a přítomnost šarmantních mužů 6 obrázků v galerii
Emily in Paris | Foto: Netflix
Seznamte se s mladou Američankou Emily. Pochází z Chicaga, je jí něco kolem dvaceti a právě zahájila úspěšnou kariéru marketingové manažerky. Její dobrodružství navíc získá ještě větší šťávu, když ji její firma pošle pracovat do Paříže.

Půvabná Američanka se bude muset popasovat nejen s novou profesní rolí, ale i tou životní. Francouzský a americký způsob života se totiž dost liší. Přidejte exteriéry jednoho z nejkrásnějších měst světa, výborné jídlo a šarmantní muže a měla by vám vyjít romanticky laděná podívaná o deseti dílech, na kterou společnost Netflix láká prvním trailerem.

Nový seriál nese název Emily in Paris a hlavní role ústřední hrdinky se ujala Lily Collins. V dalších rolích se představí Ashley Park, Philippine Leroy Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold, Camille Razat či William Abadie. Tvůrcem seriálu je Darren Star. Premiéra na Emily čeká 2. října letošního roku.

Ankety
Těšíte se na bondovku Není čas zemřít?
Strašně moc!
Trochu
Vůbec ne
Nevím, o co jde
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist