Kate Winslet a zakázaná láska mezi zkamenělinami. První trailer k dobovému dramatu Ammonite

Kate Winslet a zakázaná láska mezi zkamenělinami. První trailer k dobovému dramatu Ammonite 3 obrázky v galerii
Ammonite | Foto: See-Saw Films
Příští měsíc by se měl v Torontu uskutečnit mezinárodní filmový festival a jedním ze snímků, který v rámci něj bude mít premiéru, je i nové dobové drama Ammonite s Kate Winslet a Saoirse Ronan v hlavních rolích.

A právě k tomto snímku nyní vyšel první oficiální trailer. Hlavními hrdinkami příběhu jsou dvě naprosto odlišné ženy - stárnoucí Mary Anningová, kterou v životě těší pouze jediná vášeň - sběr a obnova zkamenělin, jež sbírá na nedalekém pobřeží. Snaží se tím uživit sebe i svou matku. Její práce je uznávaná, přesto ji vědecká obec naprosto přehlíží. To Charlotte, která se jednoho dne objeví i jejích dveří ve společnosti svého manžela je úplně jiná, mladá křehká kráska trpící melancholií. Přesto si její manžel myslí, že přesně hledání fosílií s Mary by jí mohlo pomoci a nabídne Mary takovou finanční nabídku, které jednoduše nelze odolat. Obě ženy se tak rázem ocitají ve společné domácnosti a pouto, které se mezi nimi začíná tvořit jim navždy změní životy. To vše na pozadí Anglie roku 1840...

Režisérem snímku a autorem scénáře je Francis Lee. Mimo festival by měl mít Ammonite premiéru 13. listopadu. Pro česká kina datum premiéry neznáme.

Ammonite | Foto: See-Saw Films
Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články