Trailer: Batman s hvězdou Twilight ságy dává atmosférou vzpomenout na famózního loňského Jokera

Trailer: Batman s hvězdou Twilight ságy dává atmosférou vzpomenout na famózního loňského Jokera 6 obrázků v galerii
The Batman (2021) | Foto: Warner Bros.
Právě probíhající DC FanDome (virtuální akce určená fanouškům DC) toho v posledních hodinkách nepředstavila málo a my vám postupně na Kinoboxu ukážeme vše podstatné. Začneme Batmanem s Robertem Pattinsonem, který má šanci být Jokerem příštího roku.

Když vyšel Joker, nebylo jisté, jak přesně zapadne do současné vlny DC filmů. Nakonec se ukázalo, že snímek existuje ve vlastním filmovém vesmíru, který se nesnaží vázat na žádný dosud existující kánon. Nový Batman půjde evidentně, soudě dle atmosférického prvního traileru, v Jokerových stopách:

Tedy žádné odkazy na dosud natočené DC filmy, ale samostatný kousek, vyprávějící známý příběh osobitým způsobem. Bude se nějak vázat alespoň na samotného Jokera? Tahle možnost se nabízí. Ostatně by dávalo smysl, kdyby se v DC pokusili sestavit eRkovou sérii, která půjde dramatičtější cestou. Upoutávka každopádně působí senzačně. Temně, nekompromisně, bez zbytečných pozlátek, zato pěkně úderně (to, jak se Batman "utrhne" na jednoho z lupičů, je v rámci jeho dosavadního vykreslení něco nevídaného).

To jediné, co mi osobně nesedí, je stylizace Pattinsona, respektive vlasy Bruce Waynea, který vypadá spíš jako hrdina tragické Vrány než strážce Gothamu. Ale zbytek? Jednoznačná paráda. Na premiéru si každopádně ještě dlouho počkáme. Snímek vstoupí do kin až 30. září příštího roku.

The Batman | Foto: Warner Bros.
The Batman | Foto: Warner Bros.
Ankety
Myslíte, že Woody Allen sexuálně zneužil svou dceru?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist