Trailer: Vášeň a smrt na řece Nil. Detektiv Hercule Poirot je zpátky

Trailer: Vášeň a smrt na řece Nil. Detektiv Hercule Poirot je zpátky 5 obrázků v galerii
Smrt na Nilu | Foto: 20th Century Studios / trailer
Hercule Poirot se připravuje na řešení nového zapeklitého případu, slavný vlak Orient expres nechal za sebou a na řadu přichází plavba po Egyptě. Ale ačkoliv se slavný detektiv rozhodl změnit způsob dopravy, je jasné, že zločin číhá i zde.

Smrt na Nilu je druhou Branaghovou adaptací slavných románů Agathy Christie. Opět se tak představí v roli Hercula Poirota, kterého čeká plavba luxusním kolesovým parníkem po Nilu. Spolu s ním je na palubě řada dalších cestujících, kteří si tu užívají své dobrodružství, mezi nimi i pár novomanželů na svatební cestě. Právě jejich plavba je ale tragicky přerušena a belgický vyšetřovatel musí zjistit, co se vlastně stalo a kdo chtěl, aby mladá novomanželka zemřela...

V dalších rolích se vedle Branagha (herce a režiséra v jedné osobě) představí Tom Bateman, Annette Bening, Russell Brand, Ali Fazal, Dawn French, Gal Gadot, Armie Hammer, Rose Leslie, Sophie Okonedo, Jennifer Saunders a Letitia Wright. Autorem scénáře je Michael Green.

Studio 20th Century Studios zatím premiéru Smrti na Nilu naplánovalo na 22. října letošního roku. Doufejme, že se nebude přesouvat jako řada dalších.

Ankety
Jste fanoušky JCVD?
Ano
Ne
Dříve ano, dnes už ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist