Trailer: Noomi Rapace v roli brutálně mučené ženy, která po letech potkává svého domnělého trýznitele

Trailer: Noomi Rapace v roli brutálně mučené ženy, která po letech potkává svého domnělého trýznitele 4 obrázky v galerii
The Secrets We Keep | Foto: Bleeker Street / detail plakátu
Švédská herečka Noomi Rapace zaujala mezinárodní publikum díky roli ve filmovém zpracování knižní série Milénium. Představitelka neohrožených ženských hrdinek si v novém dramatickém thrilleru zahrála ženu stigmatizovanou 2. světovou válkou. Snímek "The Secrets We Keep" představuje upoutávku.

O čem to je: Patnáct let po 2. světové válce potkává Maja (Noomi Rapace) ve Spojených státech na ulici muže (Joel Kinnaman), na něhož si vzpomíná. Muže, který v uniformě nacistického esesmana mučil nejen ji, ale i její rodinu. Maja se rozhodne k nevídanému činu, muže unese a rozhodne se mu oplatit za válečné příkoří stejnou mincí. Na povrch nicméně vyplouvá několik otázek. Je to skutečně onen válečný zločinec? Nešálí Maju paměť? A je pomsta tím správným řešením?

Snímek The Secrets We Keep se inspiroval stejnojmennou knižní předlohou a do vybraných kin by měl vstoupit 16. září 2020. O měsíc později uvede distribuční společkost Bleeker Strett film v rámci VOD platforem.

The Secrets We Keep | Foto: Bleecker Street
The Secrets We Keep | Foto: Bleecker Street
Ankety
Líbí se vám nová 3D animace Studia Ghibli?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist