Martrix
Martrix 22. 8. 2020 09:22
Oba chlapce Nolanovi mám rád a nepřeju jim nic zlého, jejich tvorba mi dělá radost. Ale Tenet se asi stane další kinoobětí corony. Ta ambice pomoct postavit kina na nohy vzala za své v okamžiku, kdy recenze nejsou tak skvělé, jak by se čekalo, kdy se situace v USA spíš horší a ve světě to klepe na dveře a taky díky studiu, které nastavilo kinařům takové podmínky, že tím vlastně dává signál, že ve zmátoření kin nevěří. Já osobně s rouškou na lehce nadprůměrný film nepůjdu. Ostatně kina by měla začít s pořádnou revolucí. V archivech se válí spousta skvělých filmů, které by mnoho lidí rádo vidělo na plátně, protože pro ně byly primárně dělané. Snižte vstupné, zařaďte zremastrované Vetřelce, Predátora, klidně Vesmírnou odysseu, Horizont událostí...nebo jen Krotitele duchů...improvizujte, reagujte na situaci...nebo tiše odejděte. Spoléhat na to, že se vše vrátí k normálu je bláhové.
0
0
ob_ver
ob_ver 22. 8. 2020 11:41
Vadný není přístup kin k obsahu. Vadný je přístup distributorů ke kinům. Budoucnost není v malém počtu velkých kin, ale v hojném počtu lokálních projekcí.
1
0
Martrix
Martrix 26. 8. 2020 12:35
no nevím, v Číně hrnou Harry Pottera a spoustu dalších bijáků, které díky tomu dál vydělávají a své diváky si najdou. V USA jsou kina, kde se za menší peníze hrají filmy o cca měsíc po premiéře. A nakonec i ten model kina Ponrepo v Brně, kde se hrnuly starší kousky, měl hodně co do sebe. Kino je podnikání jako každé jiné, je potřeba se přizpůsobovat a hledat k zákazníkovi cestu.
0
0

Ankety

Jste fanoušky JCVD?
  • Ano
  • Ne
  • Dříve ano, dnes už ne