Jak by vypadaly trailery ve stylu jiných filmů, než pro které byly původně vytvořeny?

Jak by vypadaly trailery ve stylu jiných filmů, než pro které byly původně vytvořeny? 7 obrázků v galerii
Lidská představivost a vynalézavost na internetu snad nezná mezí. Dokazují to fanoušci, kteří si pořádně střihačsky zablbli se svými oblíbenými filmy a trailery. Je to prosté – lidé převzali styl, ducha, provedení a hudbu z traileru na jistý film, přičemž s těmito aspekty vytvořili vlastní trailer na zcela odlišný snímek, kterého se původní trailer vůbec netýkal. Taková práce samozřejmě není jen tak. Aby byla daná práce opravdu kvalitní, chce to zdatné střihačské dovednosti a dobré oko pro vhodné momenty. Vybrali jsme proto tři fiktivní trailery, které patří mezi nejpovedenější.

Hra o trůny ve stylu traileru na Avengers: Infinity War

Hra o trůny a Avengers spolu sdílejí určitou velkolepost, bojové sekvence a spoustu zajímavých postav. Není proto divu, že se někdo rozhodl dát tyto dva fenomény dohromady.

Temný rytíř ve stylu traileru na Sebevražedný oddíl

V obou filmech dominují padouši. A vlastně dokonce i stejné postavy hrozivého Jokera. Takže určitá žoviálnost, kterou s sebou přináší píseň Bohemian Rhapsody od Queenů, se sem určitě hodí.

Captain America: Občanská válka ve stylu traileru na Mission Impossible: Fallout

Filmy z marvelovského univerza jsou pro takovou tvorbu velmi oblíbené. Jak by také ne, však je v nich plno skvělých a efektních sekvencí. A frajerský styl traileru na poslední Mission Impossible tomu dává dobrou třešničku na dort.

Který z trailerů se vám nejvíce líbil?
Hra o trůny ve stylu Avengers: Infinity War
Temný rytíř ve stylu Sebevražedného oddílu
Captain America: Občanská válka ve stylu Mission Impossible: Fallout

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist