Liga spravedlnosti: Snyder o své verzi + první ukázka Supermana v černém obleku

Liga spravedlnosti: Snyder o své verzi + první ukázka Supermana v černém obleku 2 obrázky v galerii
Zack Snyder's Justice League | Foto: Warner Bros.
Zack Snyder chytá šanci za pačesy a hodlá napravit pověst Ligy spravedlnosti tak ohromným způsobem, že na to i režisérská verze Watchmenů bude krátká (doslova).

Kinoverze Watchmenů měla štědrých 186 minut a i tak Snyder našel dalších 29, o které je na videu prodloužil (a upřímně to filmu prospělo). Podle prvotních zpráv sliboval Snyder 214 minut dlouhou verzi své Ligy spravedlnosti. Nyní už to ale neplatí, protože prý bude film ještě mnohem delší. Dokonce si Snyder pohrával s myšlenkou, že by udělal mini-sérii, ale zatím stále platí verze o jednom (veeeelmi dlouhém) filmu. Druhá důležitá informace je, že Snyder nepoužije jediný záběr, který on netočil. Fanoušci tak alespoň s jistotou zjistí, co přesně natočil sám Snyder a co mu ve verzi uvedené do kin předělal Joss Whedon. Což mimo jiné znamená žádný digitálně odstraněný knírek (za což nepochybně budou všichni rádi).

Zkrátka je na co se těšit. A jako bonusové lákadlo tu máme i první klip se Supermanem v černém kostýmu! Už aby byl venku plnohodnotný trailer.

Snímek bude mít premiéru na HBO Max někdy v průběhu příštího roku.

Zack Snyder's Justice League | Foto: Warner Bros.
Ankety
Která verze intra se vám líbí nejvíc?
Hra o trůny
Černobyl
Perníkový táta
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist