29.7.2020, 11:00

Třetí sezóna Star Trek: Discovery zná své datum premiéry.

Třetí sezóna Star Trek: Discovery zná své datum premiéry. 5 obrázků v galerii
Milovníci Star Treku a hlavně seriálu Star Trek: Discovery se mohou po poměrně dlouhé době začít radovat. Stanice CBS konečně zveřejnila datum premiéry třetí série tohoto sci-fi seriálu.

Po úspěchu první série Star Trek: Discovery, jež se začala vysílat v září 2017, následovala druhá sezóna, ve které se vedle posádky USS Discovery objevila i ikonická USS Enterprise. Její premiéra proběhla v lednu 2019 a v únoru bylo oznámeno, že se diváci dočkají i třetí sezóny. Od té doby už ale uplynulo mnoho vody a fanoušci museli čekat. Dobrou zprávou jistě je, že tomu je nyní konec.

Star Trek: Discovery | Foto: CBS

Třetí série se vrátí na televizní obrazovky 15. října letošního roku a spolu s ní se opět setkáme s posádkou vesmírné lodi USS Discovery, jejímž úkolem je najít nové světy a nové formy života ve vesmíru. Do svých rolí se tak vrací Sonequa Martin-Green, Doug Jones, Anthony Rapp, Maulik Pancholy, James Frain a další.

Všechny díly seriálu z produkce CBS Television Studios jsou k dispozici na CBS All Access, do dalších 188 zemí světa, včetně ČR je ale vysílá Netflix. Nezapomeňte si tedy říjnový termín poznamenat do diářů, ať nepropásnete nové epizody.

Ankety
Jste zvědaví na nového Pana Tau?
Ano
Ne
Na koho?
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist