Nový animovaný muzikál se pokusí vyzvat Ledové království

Nový animovaný muzikál se pokusí vyzvat Ledové království 6 obrázků v galerii
Až na Měsíc | Foto: Netflix
Když někdo napíše takový hit jako Najednou a vypustí ho do světa v Disneyho hávu s ledovou princeznou jako třešničkou na dortu, je jasné, že se konkurence má na co těšit. Animovaný muzikál Ledové království se zapsal do dějin velmi tučným písmem a píseň Najednou budeme slýchat ještě hodně dlouho.

Druhý díl už díky bohu takovou kliku na hity neměl, takže psychické zdraví rodičů naštěstí další ránu nezaznamenalo. Ovšem úspěch Ledového království ukázal, že děti nejen rády animaci, ale i hezké písničky. Ostatně to všichni víme, že? Problém je to spojit do fungujícího celku, který by stál za to. A přesně o to se letos na podzim pokusí Netflix se svou novinkou Až na Měsíc.

Až na Měsíc | Foto: Netflix

Jedná se o snímek studia Sony Imageworks, jehož hrdinkou je nadaná mladá dívka Fei Fei, která se jednoho dne rozhodne, že sestaví raketu a vyletí až na Měsíc, aby dokázala existenci měsíční bohyně. Čeká tu na ni nevšední úkol a nevyzpytatelná říše fantastický bytostí.

Až na Měsíc | Foto: Netflix

Zajímavostí je, že režisérem snímku je Glen Keane, animační legenda studia Disney. Jasná hozená rukavice. Těšte se tedy na letošní říjen, Netflix nám ukáže, zda má někdo vůbec šanci. Do té doby si můžete prohlédnout trailer, o kterém jsme psali již v červnu, a v galerii článku nově vydané obrázky z filmu.

Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist