Dave Franco bude chladný jako led. A to doslova!

Dave Franco bude chladný jako led. A to doslova! 3 obrázky v galerii
Chladný jako led | Foto: Universal Pictures
Ice Ice Baby je bezesporu největším hitem amerického rappera Roba Van Winklea, kterého zná celý svět pod přezdívkou Vanilla Ice. Sláva to byla veliká, ale bohužel i krátká. Nagelované vlasy a chladný pohled Robovi nepomohly a jeho pět minut slávy uplynulo jako voda.

Na druhou stranu je třeba dodat, že píseň je natolik slavná, že jsme na něj úplně zapomenout nikdy nemohli. :-)

A nemůže na něj zapomenout ani Dave Franco, který se rozhodl, že natočí zpěvákův životopisný snímek s názvem To The Extreme. A nebude ho pouze režírovat, ale zahraje si i hlavní roli. Autory scénáře jsou Chris Goodwin a Phillip Van.

Dave Franco | Foto: Summit Entertainment

Díky jejich příběhu se podíváme do roku 1990, kdy Vanilla Ice zabodoval se siglem Ice Ice Baby a albem To The Extreme, kterého se prodalo přes 15 milionů kopií po celém světě. Následoval snímek Chladný jako led z roku 1991, pak ale přišel pád. V současné chvíli Vanilla Ice vystupuje na malých koncertech pro nejvěrnější fanoušky, známý je ale i díky vlastní televizní šou, kde se renovují domy.

Produkci filmu samozřejmě přerušil koronavirus, ale Franco nezahálel a nucenou přestávku využil k lepšímu poznání Van Winklea. "Rob je velmi milý a inteligentní chlap," uvedl Franco. "Velice nám s filmem pomáhal, všechny detaily jsou díky němu správně a dodal nám i řadu informací, které lidé neznají."

Tak se nechme překvapit. Než bude moci Dave zase na novém projektu pracovat, můžete se podívat na jeho režijní debut, horor The Rental, který měl premiéru o víkendu na VOD.

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist