Bude čtvrtý Thor romantický film?

Bude čtvrtý Thor romantický film? 3 obrázky v galerii
Režisér Taika Waititi už několikrát dokázal, že je velmi zkušeným tvůrcem. Svůj talent předvede i ve čtvrtém pokračování Thora, ovšem tentokrát nás prý čeká něco netradičního. Čtvrtý díl se totiž bude hodně přiklánět k romantickému žánru.

V rozhovoru pro BBC oscarový režisér Taika Waititi mluvil i o svém nadcházejícím snímku, tedy Thor: Love and Thunder (2021), přičemž zmínil i poněkud překvapující změnu žánru.

"Sepisovali jsme a upravovali scénář přes rok. Bude to opravdu nářez, ale také velice romantické. Romance mě momentálně fakt baví, tudíž chci i jednu udělat. Chci vytvořit něco, co jsem ještě nikdy nezkoušel a nezajímal se o to.."

Že nadcházející Thor se od svých předchůdců bude výrazně lišit jsme mohli vytušit už z informací, podle kterých se postava Jane Fosterové, kterou si zopakuje Natalie Portman, stane něco jako ženským Thorem. Zdá se, že se bude jednat o adaptaci komiksové předlohy Mighty Thor z let 2015 – 2018. Doufejme tedy, že se Waititiovi film povede alespoň minimálně jako Thor: Ragnarok (2017), který sklidil komerční i kritický úspěch.

Zatím je premiéra filmu naplánována na únor 2022.

Ankety
Která verze intra se vám líbí nejvíc?
Hra o trůny
Černobyl
Perníkový táta
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist