Bude čtvrtý Thor romantický film?

Bude čtvrtý Thor romantický film? 3 obrázky v galerii
Režisér Taika Waititi už několikrát dokázal, že je velmi zkušeným tvůrcem. Svůj talent předvede i ve čtvrtém pokračování Thora, ovšem tentokrát nás prý čeká něco netradičního. Čtvrtý díl se totiž bude hodně přiklánět k romantickému žánru.

V rozhovoru pro BBC oscarový režisér Taika Waititi mluvil i o svém nadcházejícím snímku, tedy Thor: Love and Thunder (2021), přičemž zmínil i poněkud překvapující změnu žánru.

"Sepisovali jsme a upravovali scénář přes rok. Bude to opravdu nářez, ale také velice romantické. Romance mě momentálně fakt baví, tudíž chci i jednu udělat. Chci vytvořit něco, co jsem ještě nikdy nezkoušel a nezajímal se o to.."

Že nadcházející Thor se od svých předchůdců bude výrazně lišit jsme mohli vytušit už z informací, podle kterých se postava Jane Fosterové, kterou si zopakuje Natalie Portman, stane něco jako ženským Thorem. Zdá se, že se bude jednat o adaptaci komiksové předlohy Mighty Thor z let 2015 – 2018. Doufejme tedy, že se Waititiovi film povede alespoň minimálně jako Thor: Ragnarok (2017), který sklidil komerční i kritický úspěch.

Zatím je premiéra filmu naplánována na únor 2022.

Ankety
Sledovali byste dále Ordinaci, i kdyby byla pouze na Voyo?
Určitě ano, seriál miluji a klidně za něj budu platit!
Možná ano, ale platit se mi za to nechce
Spíše ne, za ty peníze mi to nestojí
Nekoukal bych na to, ani kdyby za to platili oni mně
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist