Trailer: Hard Kill - Bruce Willis se zkouší zbavit i té hrstky fanoušků, co mu zbyla

Trailer: Hard Kill - Bruce Willis se zkouší zbavit i té hrstky fanoušků, co mu zbyla 4 obrázky v galerii
Hard Kill | Foto: EFO Films
Věřte mi, že z podobných zpráv nemám vůbec radost. Hard Kill už se ale ani nesnaží vypadat jako film. Je to spíš takové YouTube video, které si někdo během karantény natočil s pár kamarády ve skladišti. A i s takovou vypadá odpudivě lacině!

Každý hrdina nevyhnutelně musí jednou padnout. Bruce Willis to udělal naprosto dobrovolně, aby musel minimum času strávit na natáčení a mohl se naplno věnovat rodině. Dobře pro něj, aby se tak řeklo. Pro jeho fanoušky... to už je úplně jiná písnička. Sem tam ne tak děsivá, ale většinou je těch důvodů k radosti minimum. Ještě nikdy, a tím myslím nikdy, ale z žádného traileru na nového "VODillise" tolik nekřičelo, že se šetřilo opravdu na všem:

Podobně odstrašující bylo v rámci upoutávky Backtrace se Stallonem a výsledek byl ještě horší, než jsme si dokázali představit. U Hard Kill ani nemá cenu předstírat, že bude výsledek něčím menším než katastrofou. Otázkou jen je, jak moc bolestivou. Jak budu mít možnost, podělím se s vámi o dojmy v recenzi, protože... inu, nebe je modrý, voda je mokrá a ten fanoušek ve mě pořád ještě číhá. Ale je čím dál otupělejší a smutnější.

Hard Kill | Foto: EFO Films
Hard Kill | Foto: EFO Films
Ankety
Zajímá vás Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary?
Určitě, dokonce se tam chystám.
Zajímá, ale nejezdím.
Zajímá mě, co se tam objeví a co se dostane do distribuce.
Moc mě nezajímá.
Nezajímá, festivaly nesleduji.
Je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články