Trailer: Seth Rogen se po sto letech "probudí" a začne peskovat vlastního vnuka

Trailer: Seth Rogen se po sto letech "probudí" a začne peskovat vlastního vnuka 5 obrázků v galerii
An American Pickle | Foto: HBO Max
Herec, scenárista, režisér a producent Seth Rogen (The Interview, Apokalypsa v Hollywoodu) se již brzy představí ve vůbec prvním filmu natočeném pro službu HBO Max, v komedii An American Pickel. Ztvární v něm dvojroli ukrajinského přistěhovalce a jeho vnuka hledajícího životní štěstí v New Yorku.

Po konci 1. světové války se Herschel Greenbaum (Seth Rogen) vydává z Ukrajiny do USA, aby zde zkusil štěstí v rámci neutuchající rodinné situace. Najde si práci v konzervárně, jenže co se nestane, spadne do láku na okurky a na 100 let je "mimo hru". Poté se probudí do docela jiného světa, v němž navíc potkává svého vlastního vnuka Bena Greenbauma (taky Seth Rogen). Počítačový geek je na hony vzdálen dědečkovu světu a jeho tradici. Podaří se Herschelovi přivést Bena na tu "správnou" životní cestu?

Dle výše zveřejněného traileru nejde v případě snímku An American Pickel zas až o takovou ujetost, jak by v případě popisu děje mohlo vyznívat. Režisérem komedie, která bude mít v rámci HBO Max premiéru 6. srpna 2020, je Brandon Trost, autor ujetosti The FP (2011). Scénář je dílem Simona Riche (Tajný život mazlíčků, Nebe s.r.o.). Největším lákadlem je kromě Rogen a talentovaného scenáristy ještě tým producentů, který předtím zaštítil vznik úspěšné komedie The Disaster Artist - Úžasný propadák (2017).

An American Pickle | Foto: HBO Max
An American Pickle | Foto: HBO Max / trailer
Ankety
Vyrazíte do autokina Strahov?
Ano
Ne
Ještě nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist