Trailer: Seth Rogen se po sto letech "probudí" a začne peskovat vlastního vnuka

Trailer: Seth Rogen se po sto letech "probudí" a začne peskovat vlastního vnuka 5 obrázků v galerii
An American Pickle | Foto: HBO Max
Herec, scenárista, režisér a producent Seth Rogen (The Interview, Apokalypsa v Hollywoodu) se již brzy představí ve vůbec prvním filmu natočeném pro službu HBO Max, v komedii An American Pickel. Ztvární v něm dvojroli ukrajinského přistěhovalce a jeho vnuka hledajícího životní štěstí v New Yorku.

Po konci 1. světové války se Herschel Greenbaum (Seth Rogen) vydává z Ukrajiny do USA, aby zde zkusil štěstí v rámci neutuchající rodinné situace. Najde si práci v konzervárně, jenže co se nestane, spadne do láku na okurky a na 100 let je "mimo hru". Poté se probudí do docela jiného světa, v němž navíc potkává svého vlastního vnuka Bena Greenbauma (taky Seth Rogen). Počítačový geek je na hony vzdálen dědečkovu světu a jeho tradici. Podaří se Herschelovi přivést Bena na tu "správnou" životní cestu?

Dle výše zveřejněného traileru nejde v případě snímku An American Pickel zas až o takovou ujetost, jak by v případě popisu děje mohlo vyznívat. Režisérem komedie, která bude mít v rámci HBO Max premiéru 6. srpna 2020, je Brandon Trost, autor ujetosti The FP (2011). Scénář je dílem Simona Riche (Tajný život mazlíčků, Nebe s.r.o.). Největším lákadlem je kromě Rogen a talentovaného scenáristy ještě tým producentů, který předtím zaštítil vznik úspěšné komedie The Disaster Artist - Úžasný propadák (2017).

An American Pickle | Foto: HBO Max
An American Pickle | Foto: HBO Max / trailer
Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist