Fanoušci Mandaloriana by měli zbystřit

Fanoušci Mandaloriana by měli zbystřit 4 obrázky v galerii
Společnost Lucasfilm oznámila, že ruku v ruce se seriálem Mandalorian budou vycházet i knihy zabývající se nejen natáčením seriálu, ale rozšiřující též jeho svět a mytologii. Lucasfilm prý u této příležitosti oslovilo několik vydavatelství.

Druhá série prvního hraného seriálu ze světa Star Wars, Mandalorian zamíří na Disney+ již letos v říjnu. Pokud by to ale fanouškům nestačilo a potřebovali by větší dávku dobrodružství z námi tolik známé galaxie, mohou si napsat Ježíškovi. První díl žánrově rozmanité knižní série by měl totiž vyjít v prosinci 2020. Jmenuje se The Art of The Mandalorian (Season One) a jejím autorem je Phil Szostak, který má již na svědomí knihy o natáčení poslední trilogie Star Wars.

The Art of The Mandalorian (Season One) | Foto: nakl. Abrams/Lucasfilm

V prosinci by ale měla vyjít ještě jedna publikace. Nese název The Mandalorian: Original Novel a jejím autorem je Adam Christopher. O ději této knihy Lucasfilm nic neprozradil, ale všichni se domnívají, že půjde o knižní přepis první série pořadu.

Třetí knihou v pořadí bude The Mandalorian: The Ultimate Visual Guide od Pabla Hidalga, jejíž termín vydání ale zatím oznámen nebyl. Lucasfilm ale samozřejmě nezapomíná ani na mladší publikum a připravuje velkou dávku omalovánek, sešitů s aktivitami nebo komiks. Baby Yoda to prostě rozjede ve velkém. :-)

Ankety
Líbil by se vám John Boyega v roli Jamese Bonda?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist